Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Rosszul tettem, hogy elengedte...

Rosszul tettem, hogy elengedtem a 16 éves lányom egy rocker társaságba bulizni?

Figyelt kérdés
Idén szeptemberben költöztem a lányommal új városba, ezért kivettem a régi középiskolájából is. Itt hamar lettek új barátai, de szinte csak színeshajú rockerek, akik láncokat hordanak és tarajban hordják a hajukat. Nekem ezzel nincsen semmi problémám, sokat mesél a lányom és megbízok benne. Jövőhét pénteken el akar menni velük bulizni (kb 30-an lennének) és ott is aludna, de nem szívesen engedem el, pláne így karantén alatt. (A nyolc órás időkorlát miatt alszik ott) Megengedtem neki, de nem tudom, hogy visszavonjam-e ezt az engedélyt. Nem ismerem sem a barátait, sem a helyet ahova mennének, és abban sem vagyok biztos, hogy nem fognak sem inni, sem cigarettát szívni.

2020. nov. 18. 18:17
A kérdező szavazást indított:
Elengedném
Nem engedném el
Elengedném, ha óránként küld SMS-t
83 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Azt vágod, hogy tilos a csoportosulás és ha valaki jelenti a rendőrségnek, hogy 30 fős buli van, akkor baj lesz?
2020. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Karantén és járvány nélkül elengedném. De most ilyenkor? Biztos nem. Elég 1 lappangó beteg a társaságban..
2020. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Én rocker vagyok, de ez inkább punk stílus, nem rocker.

Nem ártott volna ismerni a társaságot azért, mert itt is vannak azért különböző emberi vonások. De a legtöbbünk normális, egy komplett közösség. Nem nagyon kell szerintem félteni a lányod, ha olyan társaság mint a miénk, nagyon fognak rá vigyázni. Ha nem cigizik, nem fogják tukmálni rá, nem fogják mással se kínálgatni, ha a lányod nemet mond. De ugye mint mondtam van különbség. Egy discoban még jobban megeshet bármi, mint egy ilyen társaságban.

2020. nov. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nem vagy tisztában a rendelettel...???


Nem lehet privát partyt tartani!

Hogy egyezhetsz bele egy törvénytelenségbe...???

2020. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Mifelénk is inkább a punkok járnak színes tarajakkal, de végül is mindegy a kérdés szempontjából, mert nem hiszem hogy most lenne itt a 30fős bulik ideje.

Főleg, hogy kétlem, hogy visszafogottan fognak tárasozni egész éjjel, így jó esély van rá, főleg ha lakott területen lesznek, hogy rájuk hívják a zsarukat...

2020. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

"A családi és magán rendezvényeken legfeljebb 10 fő vehet részt. "


[link]

2020. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Ők punkok. Biztosan isznak és cigiznek. Én is punk voltam. Most 40 évesen is elmegyek évente 1-2x koncertre, de nem tudom, hogy a lányomat majd szívesen elengedem-e ilyen buliba pár év múlva. Tapasztalat, hogy ott a fű is megy. Bár, hol nem?
2020. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lenne vírus, engedném.
2020. nov. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
98%
Azok punkok...
2020. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Ne légy ilyen felelőtlen!
2020. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!