Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves korig ment veletek...

Hány éves korig ment veletek gyereketek közös szaunába?

Figyelt kérdés
lányom 12 és gondolkozok hogy vajon meddig fog még velem szaunázni

2020. nov. 30. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Gyereknek eleve nem ajánlják, de mindegy. Amúgy meg egész életében mehet, ha azonos neműek vagytok, vagy koedukált szaunáról van szo
2020. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Gyereknek nem szabad szaunázni.

Van, ahol tilos a gyerekeknek a szaunatérbe menni.

Egyébként meg nem értem a kérdést. Tök idegenek is bemennek vele a szaunába, akkor miért pont a saját családtagod zavarna?

2020. nov. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Csatlakozom az előttem szólókhoz:

1) gyerek nem javasolt szaunába,

2) mi ezzel a probléma, hogy együtt vagytok? :D Sokan felnőttként is együtt járnak, mint közös program.

2020. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Én sem értem a kérdést... Én eddig csak olyan szaunában voltam, ahol tök idegen emberek ültek fürdőruhában össze-vissza
2020. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%
Ahol eddig jártam, oda ki is van írva, hogy 14 év alatti gyerek nem mehet be. Egyáltalán nem vinném. Egy csomó mindent ellehet ott kapni. Amúgy igen, ha azonos nemű, akkor továbbra is, ha nem... nos én már eddig se vittem volna, de ez én vagyok. Számomra ez nem ugyanaz mint amikor elviszem a fiamat a nő mosdóba pisilni.
2020. nov. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

12 évesen semmi baja nem lesz a szaunázástól (korábban se).


Gyerekeket (14 éves korig) azért nem engednek néhány helyen a nyilvános szaunába, mert nem bírnak nyugton és csendben maradni, és ezzel zavarják a többi vendéget. A gyerek már csak ilyen. De az egészségét nem veszélyezteti a szaunázás.

2020. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

6: És? Szerinted mi nem tudjuk, akik járunk szaunába? :D

A kérdező nem azt kérdezte, hogy otthon a saját privát szaunájában mit csinálhat.

2020. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
#7 a kérdező nem részletezte, hogy privát vagy nyilvános szaunáról van szó. A válaszokra is reagált a #6.
2020. nov. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
Úgy látom a korábbi válaszolók többsége még nem volt rendes szaunában. Felső korhatár nincs, az alsó meg attól függ, hogy mennyire tud nyugton maradni, mert senki sem örül annak, ha ki be járkálnak, hangoskodnak stb. Normális országokban teljesen természetes a textilmentes szaunázás, ott a gyerekek is ezt szokták meg, de sajnos a magyarok többsége túl prűd ehhez, pedig a normális szauna csakis fürdőruha-mentes. Viszont lehetőleg a gyerek még ne üljön magasra, az alsó padokon nincs olyan meleg, majd ha kellően hozzászokott, akkor lehet fokozni. De semmiképpen sem árt, az északi országokban totál természetes, utána meg irány a hideg víz, és máris kevésbé fogja elkapni a nyavalyákat is.
2020. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
19 eves vagyok, szoktam anyammal szaunazni. L
2020. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!