Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek hogy sarokcsiszolóv...

Engednétek hogy sarokcsiszolóval vágjon a 12éves gyereketek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 06:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Nem, vennék neki normális csiszolópapírt.
2020. dec. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem! Egy véletlen rossz mozdulat és egész életében ott marad a nyoma. Rezgőcsiszoló inkább,habár nem tudom mire kell.
2020. dec. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Gyereke válogatja..

De inkább levàgnám helyette én.

2020. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 meszike91 ***** válasza:
90%
Nem, sok felnőttnek sem adnám oda.
2020. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem. 12 evesen semmi ilyesmit nem adok a kezebe.

Minden szerszamunk lakattal zart muhelyben van, nem hianyzik egy ilyemn baleset

2020. dec. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem. De én ennyi idősen már bútort szereltem ágyat,íróasztalt, tv állványt, könyvespolcot
2020. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Igen engedném, de csak akkor ha már előtte is sok szerszámot fogot a kezébe és sokat szerelt és szigorún mellettem vágna. Tehát ha más kis gyerekkorától barkácsolt a gyerek, és van érzéke hozzá, akkor tudni fog sarokcsiszolóval bánni. De ha ilyen informatikai gyerek vagy csak úgy eszébe jutott kipróbálni, akkor biztos nem adnám a kezébe. Ez gyerektől függ és milyen gyakorlata van a szerszámok és barkácsolós iránt.
2020. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Ha az én fiam, ha előtte mindent töviről hegyire elmagyaráztam neki és ott állok mellette, akkor megengedném. Kérdés persze, ha ott állok mellette, akkor mi a fenének adjam a kezébe a veszélyes szerszámot...
2020. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Én közösen csinálnám vele, bármire is kell neki.
2020. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dsupin gyula válasza:
85%

Csak akkor ha te is tisztában vagy a veszélyeivel, pontosan el tudod magyarázni neki hogyan használja, mire figyeljen.

Egyáltalán nem baj, ha egy fiatal érdeklődik a barkácsolás iránt. Mert az ilyen fiatalokból lesznek az ügyeskezű felnőttek. Minél több szerszámot megismer annál tapasztaltabb lesz.

2020. dec. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!