Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Normális anyám van hogy ilyet...

Normális anyám van hogy ilyet mondott? teljesen megvagyok lepodve 16/l

Figyelt kérdés

Kérdeztem anyut hogy idén nyáron lemegyünk e a Balatonra négyen

Mert ugye a szüleim elváltak és anyanak új pasija van,és a pasinak van egy 8 éves kislánya

És így gondoltam négyen elmehetnénk ugyis van pénze a pasinak(de ezt nem mondtam anyunak)

Mire ő neked inkább már a pasiddal kéne menned nem velünk!Menj a pasiddal!

Én a nyáron leszek 17,a fiúm meg 19.De akkor is kicsit fel voltam háborodva hogy őt tényleg ennyire nem érdekli?vagy velem van a baj hogy velük akarok menni és nem rögtön a fiúmmal!?meg meglepődtem hogy ilyen egyszerűen elengedne. Ti elendegnetek a gyereketeket 17 évesen a pasijaval aki 19!?



2020. dec. 11. 09:53
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Anyu nevel egyedul 10 éves korom óta mert apunak fontosabb a noje
2020. dec. 11. 09:55
 2/34 anonim ***** válasza:
98%
Mondd el anyukádnak, hogy neked ez rosszul esett. Te szívesen mennél velük. Legyél vele őszinte!:)
2020. dec. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom ők is kettesben akarnak lenni. Vagy nem tudom. Elengedni elengedném, de önszántából nem közölném vele, hogy menjen mással..
2020. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
45%
Lehet csak viccelt :) Nem hiszem hogy komolyan mondta ezt.
2020. dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy ő mit gondol. De ezek után nem sok kedvem lenne vele nyaralni. Nem engednélek el a pasiddal, maximum ha nagyon könyörögnél, de ez, hogy én biztassalak rá, dehogyis.
2020. dec. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
72%
lesz még idén nyár?
2020. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
21%

Örülj neki, hogy elenged a pasiddal.

Lehet meglepődött, hogy négyesben akarsz menni és nem úgy, hogy a pasidat is hívod.

Miért nem úgy kérdezted meg, hogy öten menjetek?

2020. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%

Nem lehet, hogy tényleg kettesben akarnak lenni?

Nekem ugyan 11 éves lányom van, de mi is szeretünk olykor csak kettesben elmenni valahova. Természetesen a gyerekkel is.

Én elengedném a lányomat 17 évesen, de küldeni nem küldeném.

Én 18 voltam mikor mentem dolgozni és albérletbe. Szóval nem baj az ha önálló valaki.

17 évesen meg simán mentem nyaralni az aktuális hapsimmal, senki nem kért számon. (anyum már nem élt, apum meg nem féltett agyon)

2020. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
30%

De ha belegondolsz lassan nagykorú leszel, nekem is furcsa lesz, ha a lányom velünk akar jönni, nem a hapsijával.

Biztos, hogy ketten akarnak lenni, ne rontsd el ezt köztük.

Tudod vannak dolgok, amikhez nem kell közönség.

Mi pl szeretünk párommal útközben megállni kis huncutságra, na most ha a gyerek is ott ülne hátul, kilőve. Persze mint írtam, hármasban is járunk, de az akkor nem csak kettőnkről szól.

2020. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
20%

Legtobb kamasznak mar ciki a szuleivel nyaralni, tobb napra elmennek magukba, te meg a anyadon lognal.

Te nem akarsz felnoni?

2020. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!