Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A barátnőm 12 éves fia úgy...

A barátnőm 12 éves fia úgy beszél velem mint a kutyával.Szabály szerüen le ku...va anyádoz és különböző szitkokat hord rám.Bármit csinálok csak egyre rosszabb.Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 19. 15:05
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
96%
Hol van ilyenkor a barátnőd????
2020. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd nem fegyelmezi meg, kilépnék ebből a "barátságból".

Kell neked egy ilyen közeg?!

Az a gyerek ezt valakitől tanulja.

2020. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom mit tennék. Engem régen ilyenért felpofoztak. Ez bevált, mert utána emlékszem hogy soha nem beszéltem csúnyán.
2020. dec. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ilyenkor az anyja csak mosolyogva annyit mond,hogy gyerek még rá kell hagyni.
2020. dec. 19. 15:10
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
mosolyogva megszakítanám vele a kapcsolatot
2020. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha az én tizenéves gyerekeim mondanának ilyet(bármi bántót vagy csúnyát) biztosan nem tennék zsebre amit kapnának!Nem is így neveltük őket mondjuk...Lehet,hogy neked kellene elmagyarázni neki?Mármint az anyukának...
2020. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
11%

Jaj ez ugyanaz amikor nálunk meg egy 4 éves leebutàzta a baràtom aki ettöl vérig lett sértve es potenciális ellenséget ill vetélytársat látott egy 4 évesben es direkt ugy jatszott vele ha versenyt futottak hogy nem hagyta gyözni a kicsit.


Hihetetlen hogy felnött férfiakat egy ovodás is ledominál. Meg mellre szivják! Es hülyegyerekként kezelik a helyzetet felnött eröfölénnyel visszaélve.

2020. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
75%

Engem apukám ekkor megragadta a grabancom, kivitt a fürdőszobába, a csap alatt szappannal kimosta a számat kb. 9-10 évesen. Nem vert meg soha, nem bántalmazott, nem szenvedtem maradandó lelki sérülést, de rögtön tudtam, ezt akkor megérdemeltem.

Az a baj, ma már olyan szinten túltolják a gyerekjogokat, miközben ezzel többet ártanak, mint használnak. Ezért rúgták ki a buszsofőrt, aki a buszon a szülei helyett is felpofozta a viselkedni képtelen tinilányokat. Ezért verik meg Ronáldo szülei a tanárt, mert hogy képzeli azt az 1-est a szemük fényének. És ilyenkor nyilatkoznak a jogvédők, akik folyamatosan az ilyen szülőknek adnak igazat.

2020. dec. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
31%

*ez valami kisebbségi komplexus komolyan, ha vki megsértödik egy bibibi nem vagyok a barátod meg hasonlo dedos szinten.

Viszont egy gyerek TUDJA hogy ki a felelössegteljes felnött es ki nem az.


Felszinre hozza a masikban a rejtett problémàkat! Tükröt tart!segit az önfejlödésben!


Ehhez kell egy szint ezt átlátni.


Egy gyerek megérzi mindenki gyengéjét és kihozza belöle es önmagàt ismeri meg jobban az ember.

2020. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
28%
8 szoval legközelebb te is kimosod a gyerek szàját mert kizarolag ezt a konfliktusmegoldast tanultad meg. Visszaélni a felnött hatalommal. Mert csak azzal megy egy kisgyerekre hatni. Ez szànalmas.
2020. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!