Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 16 éves fiad teherbe...

Ha a 16 éves fiad teherbe ejtene egy 15 éves lányt, mit tennél?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 10:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
68%
Elgondolkoznék, hogy mit csesztem el a nevelésben, hogy ilyen felelőtlen gyereket sikerült kiengedni a világba.
2021. jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon sok kérdés van, variálva az életkorokat. Javaslom a keresőt.
2021. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az első gondolatom nekem is az lenne, hogy hol csesztem el, amiért ennyire meggondolatlan volt a fiam. De persze a vásár kettőn áll, szóval nem büntetném őt azzal, hogy ezt a nyakába zúdítom. Leülnénk a gyerekekkel és a lány szüleivel megbeszélni, hogyan tovább. Őszintén szólva nem örülnék, ha a megtartás mellett döntenének, de támogatnám maximálisan mindenben.
2021. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
73%
Felvenném a kapcsolatot a másik szülőpárral, leülnénk megbeszélni mi legyen. Abortuszra szavaznánk a férjemmel.
2021. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
25%

Megpróbálnam rábeszélni a lányt az abortuszre. Ha nem sikerül fizetném a gyerektartást, de nagymamásat nem játszom.

10 lesz a fiam, de mar megtanítottam nekim hogy csak akkor szexeljen gumi nélkül, ha majd már gyereket akar és egy lánynak se hiheti el, hogy gyógyszert szed.

2021. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
68%

Beszélnénk a lány szüleivel,és kifizetnénk az Abortuszt.

A fiamnak vennénk több csomag óvszert, hogy többé ne forduljon elő.

2021. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
92%
Egyet érték a 4. valaszadoval. Ebben a helyzetben nem én vagyok az egyedül, akinek valamit tennie kell. A lány és az ő szulei azok, akiknek döntési joguk van. A véleményemet kérdezhetik, de dönteni nekik kell. Ha abortuszt választanak, a fele koltseg evidensen a mienk. Ha megtartjak a gyereket, akkor fizetjük a terhesseg alatti költségek és az alap baba felszerelések felét, majd pedig a tartásdíjat -ott mindenképpen ragaszkodnék a birosag bevonasahoz, ahol ezt es a gyermekelhelyezest, láthatást szabályoznak. A fiam meg eldöntheti, akar e kapcsolatot tartani a születendő gyerekkel.
2021. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
77%

5ös és te tényleg olyan naiv vagy hogy el is hiszed hogy sose fog gumi nélkül szexelni? Hirtelen vágyról hallottál már?


Én mondjuk tényleg nem csináltam tiniként gumi nélkül, de én lány vagyok, tudtam nekem van több vesztenivalóm.


Gimiben az osztályban kb a fiúk versenyt csináltak a gumimentes szexből.

2021. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

"10 lesz a fiam, de mar megtanítottam nekim hogy csak akkor szexeljen gumi nélkül, ha majd már gyereket akar és egy lánynak se hiheti el, hogy gyógyszert szed."


Jaja, ez rendkívül hihető.

2021. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
44%
Nyakonvágnám, majd leülnénk és meghallgatnám hogy mit és hogyan terveznek. Mindenben támogatnám, de a gyereküket nem engedném hogy rám testálják. Ha elég felnőttek voltak a -védekezés nélküli- szexhez, majd elég felnőttek ahhoz hogy meghozták a döntést hogy megtartják, akkor legyenek elég felnőttek ahhoz hogy megoldják. Viszont ugyanannyi segítséget adnék nekik, mintha +15 éves fejjel vállalták volna. Értsd ezalatt hogy nem én fogom eltartani és nevelni a babát (erre értettem hogy legyenek felnőttek), viszont vigyáznék rá, ott lennék ha kellek, vennék neki(k) amire szükségük van (nyilván azt is amire nincs :) ).
2021. jan. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!