Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Másnak milyen extrém külseje...

Másnak milyen extrém külseje volt tinédzser korában?

Figyelt kérdés
A szülők mit szóltak hozzá?

2021. jan. 15. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

emos korszak megvolt :D száj pc, bal fülben 7, jobban 4 lyuk, köldök pc, fekete haj, fekete cucc, láncok, bakancs stb :D anyám mindig jajjogott hogy elzüllök meg minden. Vicces visszanézni a régi képeket xD Ma már anyum is csak röhög rajtam. De a pc-k meg fülbevalók miatt volt kiabálás rendesen, de pont hogy ezeket tartottam meg a mai napig.

Én úgy gondolom, kell egy tininek ilyen korszak is, én örülök hogy ilyen voltam, csináltam hülyeségeket, néha röhejesen néztem ki, de nem bánom :D

Ma már férjnél vagyok, van egy kis babám, normális ember lettem.

2021. jan. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Én rocker voltam (vagyok is, de már nem látszik)

Fekete haj, körmök, ruha, acélbetétes, szegecses kiegészítők, láncok, szimatszatyor, málhazsák. Pc-k (köldök orr) az egyik fülem végig lyukasztva.

Anyumat csak a sok lyuktól verte a víz a többivel nem volt gondja soha 😊

Ennek 15 éve. Azóta 3 gyermekes anya vagyok. A rock zene maradt és a pck is. Sőt azóta lett 2 tetkóm is 😉

De a bakit tűsarkúra cseréltem, a feketét szőkére 😄

2021. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem 15-16 évesen kb 1cm-s felzselézett hajam volt. A melleim még csak pattanások voltak, mindenki fiúnak nézett 🤣🤣


Utána jött a gót korszakom 😂😂 full fekete, haj lila, tele mindenem pc-vel, akkor még csak 2 tetkóval. Anyámék nem tiltották, de minden nap elmondták, nem vagyok normális.


Mostmár én is lehiggadtam, a pc-k megvannak. Férjnél vagyok, van egy fiunk már :)

2021. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Metalhead vagyok, bandás pólókat hordok és ennyi, színes felsőim nincsenek. Amúgy nagyon visszahúzódó vagyok, és egyáltalán nem lázadozok. Tetkót, piercinget csak azért nem akarok, mert mindent túlgondolok, és félek, hogy megbánnám egyből. Mert egyszerűen nem tudok választani. Szóval itt nagyon extrém korszak nem lesz.

A szüleimet nem érdekli, apám is metalhead.

16/L

2021. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Punk. Leszarták.
2021. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

A derékig érő szőke hajat 2 cm lila tűsire cseréltem, de kb csak libafos színű nem volt még a hajam színe, tetováltattam, tele lettem piercinggel, bő gatya lánc az oldalamon, deszkás cipő ing nyakkendő 🤷‍♀️

Nem érdekelte őket, kollégista voltam,anyám meg külföldön volt.

Mikor megismert - azóta már a férjem- épp piros tarajos felnyírt hajam volt. Ennek 17 éve.

Mára 3 gyerekes anyuka vagyok, megváltam a piercingektől (a fogamat az ínyemet nagyon elcseszte) bár azóta se hordok szoknyát, de igyekszem szolidan és nőiesebben kinézni 😅

2021. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Bellatrix:3 ***** válasza:
93%

Fekete cuccok zenekaros pólók lánc mindenhol. Punk haj. A hajam annyiban változott, hogy már nincs felnyírva de azóta is színes a többi maradt a régiben plusz azóta több a piercing meg pár tetoválásom is lett.

Sosem tetszett a szüleimnek de a véleményük sosem foglalkoztatott ilyen téren.


25/N

2021. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Én váltogattam a stílusom: először rocker (mindenem fekete, lánc, szegecs, zenekaros póló) , aztán igazi diszkóliba voltam (minden hófehér, kivágott, mini, tapadós) .

A legszörnyűbb az, hogy akkor még egyetlen zenei irányzathoz se vonzódtam, csak menő akartam lenni. Te jó ég, mire hasonlítottam!

Mára szerencsére megtaláltam önmagam. Visszafogott,romantikus öltözködési stílussal egyértelműen a rock szerelmese lettem.

2021. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
91%

Rocker voltam, full fekete ruha, acélbetétes bakancs, láncok, stb...

Fiú létemre hosszú haj :D Ma már csak röhögök azokon a képeken, hogy mennyire hülyén néztem ki :D De hát ez van kellett ez anno :)

Szüleim nem örültek neki, de nem is tiltották kifejezetten. Jófejek voltak :D

26/F

2021. jan. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Punk-rocker voltam (vagyok?) fekete szakadt cuccok, acélbetétes, szegecses öv, szarrá szúrt fül, örökké lepattogzottt feltünő színű körömlakk, hosszú fazontalan "szomorú fűzfa" haj.

Nem érdekelte őket nagyon, mondjuk egyszer mikor hazavittem az aktuális osztályképet, szörnyülködtek egy sort, hogy a többi gyerek bezzeg miért tud normálisan kinézni. És piercinget a fülön kívül nem engedtek. Ezen voltak néha vitáink, egyszer szúrattam is a beleegyezésük nélkül, de kivetették. Néha még gondolok rá, hogy bosszúbúl újra szúrom, de ma már a vőlegényem vétózza az ötletet, meg annyira nem is tetszik :D

Ma már átlagosabban nézek ki, meg más zenéket is meghallgatok, de a Ramones még mindig király.

24n

2021. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!