Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akiknek kamasz gyerekeik...

Akiknek kamasz gyerekeik vannak: mit nem tudtok elfogadni abból, hogy a gyerek kamaszodik? Vannak ebből adódóan veszekedések, hogy nem tudsz valamit elfogadni?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább abból van vita, hogy önállóbb lettem :D
2021. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők azt nem bírják elfogadni,amikor szóváteszem a légyszíves és köszönöm szavak használatát.Na meg a hobbijaim leszólása.Mert fizikázzak inkább szabadidőmben(faktos vagyok és fordítok rá időt,de nem az összes szabadidőmet) és nem dönthetnek a jövőm alakulásáról.
2021. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Engem az akaszt ki, hogy teljesen hülyének néz. Az ő 13 évével nyilván mindent sokkal jobban tud, mint mi az apjával. Legutóbb azt mondta, hogy nekünk üldözési mániánk van, és nem olyan rosszak az emberek, mint ahogy mi látjuk. Mondtam neki, hogy örülök, hogy így látja, én is ilyen optimista voltam az ő korában, de sajnos majd ő is meglátja később.
2021. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Homokszem1234 ***** válasza:
Persze hogy vannak viták ez normális. Kellenek szabályok, és következetesség, de ilyenkor már azért engedékenynek kell lenni. Ha inni akar akkor inni fog, ha cigizni akar cigizni fog stb. de ez normális inkább beszélgetni kell a gyerekkel, meg ha már próbálgatja akár lehet pl az alkoholt a szülő mellett is legalább megtapasztalja és ellenőrzött körülmények közt. Ha normálisak a szabályok akkor azt egy épelméjű kamasz nem fogja sokszor áthágni
2021. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!