Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a 13 éves lányoto...

Elengednétek a 13 éves lányotokat egy kb. 45 perces busz útra a barátjával?

Figyelt kérdés

2021. febr. 4. 22:19
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
19%

10es nekem meg volt olyan osztálytársam aki 14 évesen szült. Olyan is aki 17 évesen kétgyerekes anya volt. és?


És akik azt mondják hogy nem szexelnek nem találkoztatok még kamaszokkal?

2021. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
94%

#11


Nekem is volt olyan osztálytársam, aki 6.-ban szült. De azt sose láttuk nyíltan pasizni. Szerintem valakivel csak úgy random lefeküdt.


Te meg nem voltál kamasz? Vagy neked tényleg arról szólt a kamaszkorod, hogy azon törted a fejed hogy hogy tudnál minél többet dugni? (Védekezés nélkül)

2021. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen, szarni is elengedem egyedül.
2021. febr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
22%

12es, igen rengeteget agyaltam a szexen és csináltam is. Bizony, volt hogy felelőtlenül, védekezés nélkül. Szégyellem de vállalom. Akkor nem fogtam még fel ennek a súlyát, hiszen olyan voltam mint a tinik többsége, azt hittem hogy velem nem történhet baj. 16 évesen volt egy abortuszom, ez észhez térített, utána évekig nem szexeltem senkivel. A mai napig bűntudatom van.


Rólam se gondolta senki, kitűnő voltam, az évfolyam második legjobbja, cuki pasival, jómódú család egyetlen gyereke, nem buliztam, nem ittam stb...


És nemcsak én voltam ilyen, több ismerősöm is ezt csinálta, és a fiatalabbak közül még mindig csinálják.

2021. febr. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
91%

#12 vannak épeszű 13 éves lányok is akik nem a 2 nap után fekszenek össze a barátjukkal. Mit csinálnál? Suli után bezárnád a szobájába nehogy találkozzanak? Akár hiszed akár nem rengeteg ilyen van hogy csak szeretnek együtt lenni. És amúgy is az ő lánya, ő tudja mennyi megbízható, stb. Valószínű nekik még úgysem a szexről szól a kapcsolatuk,

De ha arról szólna és csinálnának 5 gyereket sem lenne közöd hozzá, főleg hogy nem erről szólt a kérdés.

2021. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
6%

15ös én se két nap után feküdtem le velük. Nem voltam ribizli csak élveztem a testiséget, viszont ezt mindig kapcsolatban.


És igen az én szüleim is azt hitték hogy 13 évesen még nem szexelek, meg gyerekszerelem stb. Nagyot tévedtek. Ez a baj a szülőkkel, hogy azt hiszik az ő gyerekük úgyse csinálja, aztán ha baj van nem tudják mit tegyenek. felmérések szerint a 13 évesek 30%-a élt már nemi életet, 5% rendszeresen. 14 évesen ez a szám már 40%

2021. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
96%

Na, a buszutazástól hamar megérkeztünk a szexhez. :-)))))


Amúgy tényleg az is vicces, hogy a kérdező nem csinál gondot abból, hogy a 13 éves lánya jár valakivel, de fölteszi kérdésként, hogy egyedül buszozni (nem a fél országon át, csak Bp-en belül) elengedje-e. :-)))

2021. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
97%

#16 Nem pont rád értettem hogy 2 nap után :)

Ezért kell felvilágosítani, meg úgy nevelni hogy megtudjon bízni benned és szólni ha baj van, mást úgysem lehet tenni ezért nem is értettem hogy mi az hogy hagyja hogy legyen barátja. Hát ha eltiltja megoldják máshogy + utálni fogja és ennyi.

Én is még 13 voltam (pár hónap híján 14) amikor összejöttem az első barátommal és nem egyből feküdtünk le egymással. 1 alkalmon kívül soha nem volt semmi gond és akkor annál az 1-nél is tudtuk mit kell tenni és ez a lényeg. Szóval van olyan is akinek nem lesz már 16 évesen 2 gyereke csak azért mert 13 évesen barátja van :) Nála nem lehet tudni mennyi tudja ezeket a dolgokat, de ez már nem is a mi dolgunk :D

2021. febr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%
Azért ott valami elég nagy gebasz van a szülő-gyedek viszonyban, ha a szülő nem tudja, hogy a 13 éves gyereke szexel. Sokat nem törődhet azzal a gyerekkel akkor.
2021. febr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

13 éves voltam én is, mikor az első barátom volt. A szexel még is vártunk 16 éves koromig. A lányomnak is hasonló gondolkodása van. Nagyon intelligens, csak féltem. Viszont elfogom engedni. Szerintem semmi probléma nincsen, ha van barátja, csak ne menjenek túlzásba persze.

Egyedül még sose ment sehova messzebbre.

2021. febr. 5. 10:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!