Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna ha hallanád a kamasz...

Zavarna ha hallanád a kamasz fiadat és a barátnőjét?

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk, 2 éve járunk és heti 1x kb a páromnál szoktam aludni, már be sem kell jelentenünk, csak ott felejtem magam, de természetesnek veszik. Persze szexelünk is, az én szüleim nem tudják, de hát... náluk papírból vannak a falak.. nem tudjuk mindig úgy időzíteni, hogy ne legyenek otthon, és én kényelmetlenül érzem magam néha. A párom azt mondja hogy nem baj, de engem egy ideje (pár hét) elkezdett nagyon zavarni. Amúgy jó a kapcsolatom a szüleivel és nem szexelünk egész nap, csak hát nyikorog az ágy... Miután együtt vagyunk alig merek kimenni egy két óráig a nappaliba mert olyan gázul érzem magam. Tudom, nem kéne, hogy az legyen. Elég érettnek tartom magamat a szexhez, de mégiscsak az ő otthonukban vagyunk, nem szeretném ha kényelmetlen lenne nekik minket hallgatni 😅 Bár ha hangosabbak voltunk sem néznek furán, ezalatt a 1.5 év alatt kaptunk 1-2 vicces beszólást, de azonkívül sosem jegyezték meg a dolgot. Titeket zavarna ha hallanátok a fiatokat a párjával? Mert én úgy gondolom, hogy zavaró lehet, de szülői szemmel lehet ez elfogadhatóbb, legalábbis én jobban örülnék ha a fiam egy tartós kapcsolatban néha túl hangosan szexelne, mintha minden héten másik lánnyal csak randizna akár. 17L
2021. febr. 6. 22:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
12%
Iszonyatosan zavarna, már azt sem engedném, hogy nálunk aludj!
2021. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hát ők engedik... Nem hinném, hogy feltételezik, hogy 2 év járás után majdnem 18 évesen a fia csak a két szememért van velem.. de köszönöm a választ! Bár megjegyzném, hogy nem sikoltozok, nem malacvágást kell elképzelni xdd
2021. febr. 6. 22:35
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

Engem a tény nem zavarna, de azért lehet, hogy átmennék a lakás másik végébe, és bekapcsolnám a kávédarálót :D

Viccet félretéve, szerintem ne aggódj, tudják, mi történik; ha eddig nem szóltak, ezután sem fognak, tök természetes a dolog. Persze megértelek, én is voltam így a párommal anno, de ha igyekeztek diszkrétek lenni, akkor elég, ha természetesen viselkedsz utána velük. Teljesen felesleges órákra bezárkózni (egyébként megjegyzem, két óra múlva is pont ugyanannyit fognak tudni az eseményről, mint 3 perccel később :D).

2021. febr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

Jobb mintha a sínek mellett a bokorban csinálnátok.

Ennyi idősen ennyire futja, szóval szerintem ne parázz.

Tudják ők milyen fiatalnak lenni és ha téged elfogadnak, akkor nincs gond.

Biztos jobb mintha egy random csaj lennél, a 4. A héten vagy ha a rendőrök hoznák haza a fiukat közszeméremsértésért.

Azért próbálnám diszkréten, de nyílt titok úgyis.

Én se szerettem régen, ha otthon voltak, de hát.... néha előfordult.

2021. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%
Engem a tény nem zavarna, hogy szexeltek, de azt így nem feltétlen akarnám tudni, meddig is bírja a fiam meg ilyenek, szóval valószínű én is tv-t, zenét, kávédarálót kapcsolnék be. De nyilván ha megengedem, hogy ott aludjon a lány, akkor tudom mit engedek meg. Szóval 🤷🏼‍♀️
2021. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
84%

Engem nem zavarna, sőt örülnék neki hogy nem szégyenlősek a gyerekeim és biztonságosnak találják a lakást. Inkább hallgatom őket mint hogy egy bokorba csinálják csak azért mert én hisztizek ilyesmi miatt.

Én is voltam fiatal, nincs ezzel semmi baj. De azért a tvt hangosabbra venném...

2021. febr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2021. febr. 7. 00:09
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Tv-t néznék
2021. febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Bedugnám a fülem és zenét halgatnék amúgy nem zavarna.nekem is aludhatott nálunk a barátom,mi is szexeltünk...biztos fura lenne,de hát ez az élet rendje valahol.
2021. febr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

Bocs, engem zavarna. Főleg ha papírfalú panel.

Valószínűleg nem is "engedném". Megkérném a gyerekemet, hogy akkor legyenek együtt, ha én nem vagyok otthon (eleget nem vagyok), nappal is lehet csinálni, nekik is kényelmesebb, ha nem kell odafigyelniük a kiadott zajokra. Este vagy tényleg csak aludjanak vagy semmi se hallatszon ki. Tipp: Ha az ágy nyikorog, lehet a földön is.

2021. febr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!