Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lenne a reakciód, ha...

Mi lenne a reakciód, ha rányitnál a kamasz gyermekedre, aki épp szexjátékkal játszik?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Sokmindentől függ... Kapott-e már felvilágosítást ès milyen mértékben; mennyire durva játék amivel múlatja az időt, stb. De semmi extra. A szexualitás az élet velejárója. Semmiképp nem kellene magát rosszul érezze se gyerek se szülő normál esetben.


Mondjuk az is igaz hogy nem nyitok be már csak úgy egy kamaszhoz, pont az ilyen szituk elkerülése miatt. :D

2021. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Meglepődnék,de nem akarnám kínos helyzetbe hozni,így kimennék.Bár valószínű hogy már attól is kínosan érezné magát,hogy benyitottam és láttam.De megvárnám míg kijönne,és megmondanám neki hogy egyáltalán nem ritka amit csinál,és nem kell szégyellnie magát vagy kínosan éreznie ez miatt.És elmesélném neki,hogy én miket csináltam fiatalabb koromban,hátha ettől lazábbá válna a számára kínosnak vélt helyzet.
2021. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Kimennék és úgy tennék mintha meg sem történt volna
2021. febr. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem fordulhatna ilyen elő, mert felénk kopogninszokas és várni a válaszra.
2021. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
12%
Elmondanám neki, hogy ezt bűn csinálni. A lelki üdvéért próbálja meg abbahagyni, és gyónja meg a papnak, mert addig nem áldozhat a misén.
2021. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
#5 Az a baj, hogy annyit voltam már ezen az oldalon, hogy nem tudom eldönteni, hogy ez vicc volt-e. :D
2021. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk megtanulnék kopogni...
2021. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Megnéznem alaposan, hogy mit csinál mivel, aztán mondanám jó szórakozást hozzá. Később amikor befejezte, akkor felhoznám neki a témát, hogy jó volt e, kell neki síkosító a jövőbe vagy más szex játék e. Ha igen akkor vennék neki. Eléggé nyitott, laza, tabu mentes vagyok a szexben és az élethez, illetve más emberekhez is. Szóval én teljesen másképpen állnék hozzá ehhez, mint az emberek 90 százaléka. Mindenképen beszélnék vele, hogy semmi ciki nincs evvel, teljesen normális szórakozási forma szex játékkal is. Japánok vr headsettel csinálják ezt és közben szex játék megy a vrban. De nyilván ez én vagyok, más meg magánügyként kezeli és nem akarna a kamasz gyerekével erről beszélni. Minden neveléstől és hozzáállástól függ.
2021. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
93%
nem tudom milyen szex játékkal játszhat egy 13-15 éves kiskamasz? bár nagyon leleményesek tudnak lenni a beszerzésben, ha mondjuk maszturbálna, amit biztosan csinál is, simán kijönnék, biztosan beszélnénk róla alkalmas időben, semmi esetre sem hagynám, hogy ebből gondot csináljon magának..ez pont olyan kérdés mi van ha a gyerek rád nyit, amikor anyával jó érezzük magunkat.. a szex az élet része, nincs benne misztikum, vagy szégyelni való dolog.
2021. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
#9 Egy 18 éves is kamasz.
2021. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!