Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Laptopja, számítógépe mennyi...

Laptopja, számítógépe mennyi idősen legyen a gyereknek?

Figyelt kérdés
8 éves, okosdobozon szokott játszani illetve tanulni gépen, még sajátja nincs, a szobájában a tv n van net de azt a YouTube ra korlátoztam, illetve van okostelója azon játszhat, azt tölt le rá amit akar itthon ha olyan kedve van (általában max egy fél órát játszik hétvégén reggeli előtt hétköznap vacsi előtt)

2021. febr. 19. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
:D - hát, szerintem gimi előtt semmi szüksége sajátra. A saját TV is rossz irányba viszi, szerintem - persze, semmi közöm hozzá.
2021. febr. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
12-14 éves korától szerintem.
2021. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

8 éves fiam van, nekik online suli van. Annyian hiányoznak az osztályból, hogy így tudnak haladni.

Van tabletje azt most vettük a héten. Ezen nincs játék, drága volt +100 ezer.


Laptopja is van, ezen "netezik" youtube, twich ezeket nézi.


Okostelefonja van, azon lehet jatszani

2021. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk soha senkinek nem volt laptopja számítógépe, van vagy 3 itthon, mindenki azt és akkor használta bármelyik szabad gépet amikor akarta.
2021. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%

3 gyerekem van, 18, 13, 11 évesek.


Saját telefonja mindegyiknek van. Számítógép 1 van a családnak.

Mikor online oktatás volt, a nagyfiam csak a telefonján tanult (ahogy most is, ugye középsuliba még nincs tanitás)

A két kisebb pedig vagy felváltva a gépen, vagy telefonon.


Sosem hiányzott senkinek saját gép. Pedig anyagilag megtehetnénk.

2021. febr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
11 évesen felsőtől fogok venni egy saját gépet. Ettől függetlenül lesz korlatozás a használatában.
2021. febr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
4-essel értek egyet. Nem kell neki “saját”. Csak legyen, amit használhat. Szoval ha ezért venni kell egyet, vennék, de nem jelentenem ki, hogy az övé. Csak egy gép, amit használhat. Sajátja akkor lehet, ha diakmunkan megkereste a felet az árának legalább. Akkor a másik felét majd hozza rakom.
2021. febr. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én tíz éve 12 évesen kaptam egyet, illetve apának mégse volt jó amit vett, ezért átadta nekem, az öcsém 10 volt, mert kinőtte a "közös" családi gépet, az unokatestvérek most kaptak márciusban sajátot, előtte a két testvérnek volt egy tabletje (ez utóbbi net nélkül, játékokkal), a gépen nincsenek játékaik, ha játszani akarnak, az apjuk előveszi nekik a konzolt.
2021. febr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a szülő úgy gondolja hogy szüksége van rá.

Az enyémnek volt 8 évesen okostelefonja és laptopja is. Külföldön élünk, másik városba járt iskolába taxival, nyelvtudas nélkül, így alap volt a telefon. A laptop meg az iskola miatt kellett -itt koran elkezdenek rajta dolgozni

2021. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Én anno 11-12 évesen kaptam meg apám leselejtezett munkahelyi laptopját, az volt az első saját gépem.
2021. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!