Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintem cigizik a fiam mit...

Szerintem cigizik a fiam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hogy erősen fúja magát parfümmel találtam egy öngyújtót a zsebében a kabátját mindig be viszi a szabályába nem akassza fel az elő szobába és este halom hogy kimegy az erkélyére. Egyébként én és a párom sem cigizik.

szerintetek?



2021. márc. 15. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves?
2021. márc. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
16 éves
2021. márc. 15. 13:48
 3/14 DeMoR ***** válasza:
37%

Nagyban függ attól, mennyi idős... Mindenképp próbálj vele szót érteni, "Miért csinálod ezt? Miért gondolod, hogy menő és nyugtató?" stb..


Megértés, nem pedig elítélés kell neki !!


Hagyd azokat a dolgokat, hogy "Ez káros, beteg leszel, stb... Nem szabad, Megtiltom, elveszem, stb stb.." Sem kutya, sem katona, hogy parancsokat teljesítsen.


https://www.youtube.com/watch?v=NAdoNmvVp-M ;)

2021. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 alletta ***** válasza:
75%
kérdezz rá. mond el, hogy te így gondolod. érzel rajta füst szagot? bár azt bárhol összeszedheti.
2021. márc. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
37%

Az én apám 5.-be járt amikor mamám előtt cigizett.A tatám előtt csak 7.-dikes korában cigizet és elég furcsa alapon jött rá a tatám.

Édesapám sétált haza a suliból,amikor a nagytatám arra kerékpározott és meglátta őt.Faterom reflexből eldobta a cigit mintha semmi se történt volna.Következő nap a tatám megkérdezte apám,hogy kell-e neki 1 szál,erre apám azt mondta nyilván,hogy nem kér,de öregapám mondta neki hogy látta és nem mérges,de máskor ne dobja el...És az óta is cigizik apám.Meg kell kérdezni az ifjút erről és mondani neki,hogy cigizhet de vigyázzon ne gyújtson fel semmit.És mondani neki hogy nem haragudtok rá meg csak mondja el az igazat.

2021. márc. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha tiltásom ellenére cigizne nem érdekelne hogy szétb@ssza az egészségét
2021. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Cigizést nem lehet tiltani. Ahogy kilép az ajtón rágyújt. Beszélj vele,mondd el neki,hogy tönkrevágja az egészségét..stb..stb..Ha nem hat rá semmi,úgyis folytatja és te meg is szakadhatsz,akkor sem teszi le. Gondolom menőség ez a mostani 16 évesek körében. Lepontozhattok. 33 évem alatt még csak számba se vettem a a cigit de sok anyát végignéztem már akik emiatt aggódtak

Teszem hozzád jogosan. De fenyítéssel,tiltással semmire sem mész és csak azt éred el vele,hogy még ennyire sem fog elmondani semmit

2021. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
A mai 16 évesek cigiznek már simán. Szerintem hagyd, nem tudod ugysem megtiltani. Engem is hagyott anyum, annyit mondott csak, ha cigizni akarok, vegyem meg magamnak, mert ő nem fog nekem venni :D
2021. márc. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem csak most, huszon évvel ezelőtt is menőnek gondoltuk.

Gimiben én is cigiztem, anyámék nem tudták...

Aztán az egyetem alatt leszoktam

A gyerekeim 17,19 evesek alkalmanként cigiznek, semmit sem szólok hozzá, én sem voltam jobb, felesleges szentbeszéd... ha rájönnek, hogy büdös, undorító és egyáltálan nem menő szokás, majd leteszik, vannak olyan okosok

2021. márc. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha ki akarja próbálni vagy cigarettázni akar, akkor ha a fejedre állsz sem tudod lebeszélni erről. Ez mindenkinek a saját döntése. Nekem "szerencsére" láncdohányos szüleim voltak. Undorító volt, hogy állandóan bűzlöttek ők is és a házban minden. Én már suhanc koromban tudtam, hogy nem fogok cigarettázni. Nem is cigizek de azért kipróbáltam persze. Ismerősöm rosszullétig szívatta a gyerekével a cigarettát amikor kiderült, hátha megundorodik. Nem úgy lett...ma is cigizik.
2021. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!