Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nők akik kamasz fiút neveltek,...

Nők akik kamasz fiút neveltek,volt már ebböl nektek zavarba ejtő helyzet?

Figyelt kérdés
Mint gondolom tapasztaltáok a fiúk elég korán elkezdik és onnantól kezdve nem igen van megállás amikor ráéreznek.Ebből adódóan elöfordul akaratlanul is,hogy véletlenül szembesültök vele.Ha volt ilyen ,ti,hogy kezeltétek?

2021. márc. 25. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
nos, az unokaöcsém állandóan leste az anyukáját a fürdőszoba kulcslyukon át, bár akkor még nem volt kamasz, csak ovis, végül ezért került a kulcslyukba vatta
2021. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Hiába kérdezed meg állandóan, az itteni nők nem fognak erre őszintén válaszolni, még a gondolattal sem akarnak foglalkozni, mert betegesnek gondolják és ennyivel lerendezik ezt a témát. Fenti válaszoló meg full kamus, (többször beszéltem már vele, mindig másnak adta elő magát) itt csak "nőknek" adó ki pasik fognak egy kis fantázia storyt leírni neked max.
2021. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hiszem teljes mértékben igazad van
2021. márc. 25. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Fiam van, bár ilyen dolog még nem fordult elő, mert még csak kiskamaszkor elején jár. De bizony gondoltam már rá sokszor, hogy ha beérünk abba a korba ahol őt már a szex vagy az önkielégítés érdekelni fogja, én azt hogyan fogom kezelni.

A kérdésed az, ha szembesül vele az ember akkor hogyan reagál. Én csak feltételes módban tudok válaszolni: Biztos, nagyon de nagyon zavarba jönnék, és biztos egy ideig próbálnék úgy tenni mintha semmi nem történt volna. Aztán valahogy talán beszélgetést kezdeményeznék róla, de fogalmam sincs a gyerekem hogyan reagálna rá. Nem tudom, hogy a fiúk az anyjukkal szeretnének e erről beszélgetni, de valahogy kétlem :-)))

2021. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Húgom fia most nemrég múlt 12 éves. Kis legobajnok még. De mikor benn voltam a szobájában multkor amikor nem volt épp otthon, egy halom zsebkendőt találtam az ágya és a fal közé bedugdosva. Ezekből az egyik még elég friss volt. Szóval én is csak néztem, hogy manapság a fiúk milyen korán is érnek
2021. márc. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer fordult elő, hogy rányitottam a fiamra, teljesen véletlen volt, annyira magyaráztam a telefonba hogy el is felejtettem kopogni. Azóta nagyon ügyelek hogy mindig kopogjak. Kicsit kellemetlen volt, de nem hoztam fel előtte.
2021. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Kn olyan 10-11 éves kora körül mondtam neki hogy papírzsepit használjon,mert ha összekent ágyneműt találok valahol, kitekerem a nyakát. Azt magától is föléri ésszel hogy mindez magánügy. Nem nyitottam rá még soha, nagyon diszkréten intézi ezeket az ügyeit. (Összekent ágyneműt se kellett mosnom miatta :)
2021. máj. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordult mar
2021. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!