Korai sminkelnie?

Figyelt kérdés

A lányom 13 éves, és azt mondta hogy sminkelni szeretne, mert osztálytársai is csinálják, és nagyon tetszik neki.

Itthon is szokott gyakorolni, egész ügyes benne. Csak szempillaspirálról lenne szó meg egy kis korrektorról. Az iskolában nem szólnak érte.

Megengedjem neki vagy ez még korai?



2021. máj. 16. 02:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
18%

Dehogy korai! Sőt! Ennél már jóval több is belefér ebben a korban.


Az én lányom a te lányoddal egy idős, őt ilyesmi sminkkel is elengedem suliba, nagyon ügyes, jó érzéke van hozzá:


[link]

2021. máj. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%

Első, remélem, csak trollkodsz...Milyen “ebben a korban”? 13 éves általános iskolás kislányról beszélünk!


Kérdező, szerintem ez a max. De ezzel nem gondolom, hogy baj lenne.

2021. máj. 16. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
82%
Igen
2021. máj. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi belefér, amennyit írsz, a vakolást nem engedném.
2021. máj. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem lennének a sminkelő osztálytársai akkor is eszébe jutott volna gyakorolni vagy rá se nézett volna?

Ha csak miattuk csinálja ne hagynám. Ha maga miatt csinálná akkor igen.

2021. máj. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Én is használtam szempillaspirált általánosban,sulidiszkóba meg csillámos púdert is meg szájfényt. Akkor volt menő a csillámpor,kb.minden lány használta. Alkalmakkor belefér,a spirál meg akár minden napra is,az nem is feltűnő.
2021. máj. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem bulira belefér, hadd gyakorolja, mert ebben a korban ez is egy önkereséses szerepjáték, egy közösséghez tartozás kifejezése. De ne essen túlzásba. És ne az legyen a cél, hogy végül csak egyre tökéletesebb álarcban érezze magát elfogadhatónak, mert a többiek is csinálják vagy pláne az interneten látott valami szemöldökszedést :D Azért erről szerintem beszélgess vele, kicsit dicsérgesd, hogy anélkül is milyen szép "alanyi jogon". (Meg kérdés, hogy te mennyire sminkeled magad, tartod alapnak még otthonra is meg jársz pilláztatni hetente, vagy pont fiúsabb-természetes típus vagy és azt kompenzálja lázadásból, mert ilyen is van :))
2021. máj. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%

Persze

Ennyi ennyi idősen belefér.


Ha nem engeded majd megcsinálja a tudtod nélkül egyébként.

2021. máj. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi belefér, de az amit az #1 belinkelt nekem már nem.

Max a spirált ill korrektort engedném (utóbbit csak ha tényleg jól viszi fel)

De nálam a vakolás és hajfestés általánosban szóba se jöhet. Kivéve ha iskolai buli van. Oda lehet lemosható hajfesték ill szemhéjtuss stb

2021. máj. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

Engedném, sőt ennél kicsit többet is, pl egy vékony tus vonal ha illik a szeméhez.


1 év és megy gimibe, lassan más dolgok miatt kell aggódj, pl hogy várjon még a szexel amikor pasija lesz, vagy ne igyon (túl sokat) az első gimis házibuliján. 13 évesen én szemceruzáztam mint mindenki anno, illetve az egyik válaszoló írta a csillámport, hajaj de ment nálunk is sulibuliban! Illetve korrektort használtam mert karikás volt a szemem, de nem akartam csak ezért alapozót használni.

2021. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!