Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyereknapi programok?

Gyereknapi programok?

Figyelt kérdés
Van hét 12+ éves unokatesóm, és nekik szeretnék szervezni valami meglepi programot, de túl sok ötletem sajnos nincs. Leginkább otthon megvalósítható ötleteket keresek!

2021. máj. 24. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk húsvétkor bevált a tojáskeresés, kapott mindenféle feladatokat, és azokat megoldva jutottak el a célig, kb mint egy szabadulószoba. Csinálhatsz ilyesmi kincskeresést nekik. A 13 éves először gyerekesnek tartotta, de aztán hamar rákapott az ízére.

Valami komolyabb társas is jó lehet.

2021. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulószoba , kalandpark
2021. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Jajj otthon, bocsi. Nincs ötletem. Nalunk ami itthon kivitelezhető, az mindennapos, nem lenne benne semmi gyereknapi
2021. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felelsz vagy mersz. Társas. Piknik a kertben. Vetélkedő, kincskeresés. Filmezés.
2021. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az otthoni szabadulószoba szerintem alapból egy jó ötlet, de az a baj, hogy heten vannak. Ez azért problémás, mert akik kicsit okosabbak/tapasztaltabbak ezen a téren, azok megoldják a legtöbb rejtvényt, akik pedig kicsit lassabban gondolkodnak, azok csak néznek. Hét embernél ez eléggé elő fog jönni. Voltam már szabadulószobában, csináltam már otthon is, úgyhogy van tapasztalatom ebben.

Úgy lehetne ezt kiküszöbölni, hogyha mindenki egyéni „küldetéseket” kap.

Ha úgy döntesz, hogy szabadulószobát csinálsz, akkor nyugodtan keress meg privátban, hátha tudok adni egy-két ötletet :)

A másik, ami eszembe jutott, az egy jó kis „Alszik a város”-ozás. Ha heten vannak, plusz még te is beszállsz, akkor az már nyolc. Nyolcan pedig tök jól lehet játszani ilyet. Gondolom ismered, de ha nem, akkor az a lényeg, hogy vannak városiak, akik nem ismerik egymást és gyilkosok akik ismerik egymást. A gyilkosok minden este megtámadnak valakit, nappal pedig a város tud akasztani. Úgyis felkapott volt az Among Us, ami ugyanezen az elven működik, tehát szerintem bejönne nekik.

Vannak ezzel kapcsolatban is ötleteim, ha gondolod.

Mindenesetre sok sikert hozzá, bármit is választasz végül!

2021. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!