Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 évesen együtt alvás?

16 évesen együtt alvás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves vagyok, barátnőm 15.

Mind a kettőnket nagyon értelmesnek tartom, és megbízhatónak.

Gondolkodtunk, hogy szeretnénk együtt aludni, de szüleim nem engedik meg.

2 hónapja vagyunk együtt.

Szimpla együtt alvásról lenne szó, semmi többről.

Hogy vehetném rá szüleim, hogy megengedjék? Azt mondják, még korai és a koromra hivatkoznak, hogy "még csak 26 vagyok"



2021. máj. 29. 21:28
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
*"még csak 16 vagyok"
2021. máj. 29. 21:34
 2/28 anonim ***** válasza:
10%
Kamu kérdés. Ha tényleg akarnál szexelni, akkor nem itt kérdezgetnéd.
2021. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sem szükséges ez, hogy együtt aludjatok. Én azt gondolom, hogy egy fiatal szerelmespár esetében felmerül a szex, ha egy égyban alszanak, ez így természetes és mivel nagyon fiatalok vagytok, jobb lenne ha a szex lehetősége nem jönne szóba. Ha fagyizni jártok a helyi cukrászdába akkor ott tuti nem fog semmi történni.
2021. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Bármikor megtörténhetne, higy lefekszünk egymással. Mai nap folyamán is, együtt voltunk 6 órát, és filmezgettünk.

Nincs szó szexről. Csak szimpla együtt alvásról.

2021. máj. 29. 21:43
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Mond meg a szüleimnek, ezt, amit leírták, húgy nem lenne semmi több, ha akarnátok bármikor , bárhol lefeküdhetnétek... És hogy csak szeretnétek együtt aludni, de tényleg nem lenne több... Esetleg azt is mondhatod hogy mindketten úgy érzitek, hogy még nem álltok rá készen
2021. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
16%
Ha együtt lehettek napi 6 órát, akkor miért kellene még pluszban együtt is aludni?
2021. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nem lehetünk együtt napi 6 órát, csak hétvégén. Suli van mellette. Csak hétvégén, és akkor szeretnénk együtt aludni is.
2021. máj. 29. 21:57
 8/28 anonim ***** válasza:
89%

#5 vagyok,bocsi az elírásokért.

*Szüleidnek

**Leírtál

***Hogy

2021. máj. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
18%
Nem javasolt ilyen fiatalon. Véletlenül túl jól érzitek magatokat és teherbe esik a leányzó. Ez nagyon gyakori
2021. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%
Azzé ne menj vissza hisztis kisgyerekké. Megkérdezted, azt mondták nem. Akkor vársz türelemmel.
2021. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!