Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek gáz ha ennyi...

Szerintetek gáz ha ennyi idősen ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés

Még csak nemrég léptem be a kamaszkorba de nagyon szeretek a barbiekkal meg hasonlókkal játszani,mindig szerettem velük kiskoromban olyat játszani,h pl. X faktor ment akkor azt én is eljátszottam velük :) vagy szépségkirálynőset játszottam velük,ha eső volt eljászottam ,hogy ők olvasnak (pedig én voltam xd)

Magyarul mindig ott voltak nekem és fáj,hogy olyan korba léptem ahol ha velük játszom már ciki.. még csak 1 évig szeretnék mert onnantól már extra ciki lenne ..stb stb..

Szóval a lényeg ,hogy még nem érzem azt ,h befejeztem mindent ha most abba hagynám egy befejezetlen történetnek érezném ezt az életszakaszt. Egyébként ezt leszámítva ugyanúgy nézek nem dedós filmeket csinálok "nagylányos" dolgokat de velük is szeretek játszani.

Erről csak én tudok de mégis cikinek érzem de ha abbahagynám ezt meg szomorú lennék,szerintetek ez gáz?


Normális válaszokat,köszönöm ;)



2021. máj. 30. 13:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Írásodból olyan 12 évesnek tippelek.

Dehogy gáz, és ezt fiúként mondom.

Ennyi idősen én is sokat játszottam, vannak későn érő típusok, meg vannak akik korábban elkezdenek kamaszodni, ez mindenkinél máshogy megy.


17/f

2021. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!