Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van olyan sportegyesület ahol...

Van olyan sportegyesület ahol a kezdők korcsoportja 13 évnél kezdődik? Lehetőleg a 15. kerület közelében

Figyelt kérdés
A lányom 14 és szeretne elkezdeni sportolni. A sport igazából bármi lehet az a lényeg hogy nagyjából vele egykorúakkal legyen.
2021. jún. 2. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Bármi.
2021. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kezdők mindenhol 5-7 évesek és azért 14 évesen nem akar óvodásokjal edzeni
2021. jún. 2. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Szar dolog az alázat. A súlylökést 9 évesen kezdtem. A kosarat 1 pedig 2 évesen kezdtem.

A kick boxot 19 évesen.

A judot 22 évesen.


Ezek csak azok a sportok amikből érmeim is vannak.


Nyílván vannak ahol a szülő már kiskorban elkezdet vele egy sportot, de minden klub nyitva áll bárki számára. Meg kell tanulnia legyőznie az egóját, ha úgy tetszik önmagát, mert különben minden sport kudarcos lesz.

2021. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 de azért gondolom hogy 19 évesen nem 10 évesekkel voltál egy csoportban
2021. jún. 2. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a lányodat érdekli a foci lehetne játékvezető
2021. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Atlétikát, amatőr röplabdát, egyéb nem különösebben technikás sportot jól el lehet kezdeni ebbena korban is.
2021. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
Hát, az én lányom 12 évesen 4 évesekkel tanult úszni. Külföldre költöztünk és itt 4 évesen kezdik az uszasoktatast, illetve felnőtt úszásoktatás van még. Őt nem zavarta, hogy óvodásokkal kellett lennie. Mondjuk kell hozzá egy bizonyos intelligencia szint is, ami ugye nem mindenkinek van még.
2021. jún. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csapatsportoknál (foci, kézilabda stb.) korcsoportok vannak, azaz tök mindegy hogy életében sose látott labdát ha 13 éves, akkor a 13 évesekkel fog együtt játszani.
2021. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 ötlete szerintem is jó. Én már 3 éve vagyok labdarugó játékvezető, imádom csinálni, csak a szidásokat kell elengedni.


20/L

2021. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Küzdősportoknál együtt edz mindenki. Edzetem együtt európa bajnokkal is, vele ugyanúgy gyakorlotam mint egy 5 évessel, azt hisz ő volt a legfiatalabb. És volt 14 éves "mesterem" is.


Normális edzéseken megtanulod, hogy a kor senki fölé nem emel.

2021. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!