Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A fiúk nemiszerve meddig...

A fiúk nemiszerve meddig nő/nőhet?

Figyelt kérdés

11 éves fiam tette fel ezt a kérdést és bevallom, hogy nem tudom a választ.

Már a sulival is jártak úszásra, így öltözésnél is láthatták egymást és eléggé elkeseredett, hogy neki miért olyan pici.

Szegénynek nem nagyon tudok erre mit mondani. Elmondtam, hogy ez mindenkinél változó, de tudom, hogy ezzel nem adtam tényleges választ a kérdésére.


2021. júl. 8. 21:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
91%

Na, direkt rákerestem angolul is


During puberty, the penis will grow in both length and girth. Once puberty ends, there is unlikely to be any further penile growth. That said, some males may experience growth into their early 20s.


Húszas évek eleje.

2021. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

11-12 éves fiúknak még gyakran nem indul be a pénisz növekedés. Ahogy korábban mondták előbb a herék kezdenek el duzzadni esetleg vele egyidőben vagy nem sokkal később pár szőrszál is megjelenik a pénisz környékén. Inkább 13-14 éves korukban kezd el jobban nőni és vastagodni, de 16 éves korukig nem kóros ha nem következik be csak utána.

Ha fiadnak jelenleg még pici akár lankadtan akár mereven is (<6-8 cm) semmi okod az aggodalomra. Bőven lesz még ideje hogy nagyobb legyen

2021. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
21%
Troll kérdés.
2021. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
100%
Én azt vettem észre magamon, hogy 13 évesen 13 cm volt, majd ez évente egy centit nő tehát ahány éves annyi centi, de nyilván nem örökkéségig megy, most 16 évesen 16cm.
2021. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
aztán 100 évesen a derekad köré tekered :D
2021. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!