Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednéd a 15 éves lányod?

Elengednéd a 15 éves lányod?

Figyelt kérdés
Az unokatesójával el akarnak menni egy fesztiválra, de mivel ő még kiskorú, őt egyedül nem engednék be, ezért az unokatesójával megy ő már 23 éves, és még pár haverja is ott lesz, szóval többen lesznek és tudnànak rá vigyázni.

2021. júl. 10. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2021. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
nem. 15 éves kislánynak semmi keresnivalója fesztiválon, főleg nem felnőttekkel, akik azért fognak alkoholt is inni.
2021. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
51%
Felvilágosítottad már rendesen? Csak mert legalább 3an átmennek majd rajta, bár valószínű ezért is akar menni! Meg hogy jót piáljanak. :D Amúgy te ismered a lányokat, mi nem. Honnan tudjuk, hogy van-e annyi esze, hogy mehessen?
2021. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Milyen messze lenne tőletek a fesztivál? Mert ha pár várossal arrébb akkor simán.

De ha az ország másik végén akkor nem biztos.

Meg persze az se mindegy szerintem hogy milyen fesztivál. Egy balaton soundra biztos nem engedném el, pedig még én is "gyerek vagyok" (18), de erre én is azt mondom, hogy nem. Ha falusi akkor menjen 😀


Bármit is írunk rajtad múlik, hogy elengeded vagy sem. De itt 3 dolgon múlik az egész: Te mennyire bízol a lányodban és hogy a lányod mennyire nőtt fel ezekhez. Meg persze az is, hogy az unokatestvérében mennyire bízol meg.

Más felnőtt (rokon) nem tud velük menni esetleg akiben bízol?

2021. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Kedves hármas, nem tudom miért kell ezt írni, ő nem olyan 🙂

Utolsó, más nincs akit érdekel ez a fesztivál, de az unokatesójában is megbízom.

2021. júl. 10. 18:09
 6/25 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, gondolod te hogy nem olyan :-D Csak nehogy eggyel többen jöjjenek haza:-D Gumit adj neki bőven
2021. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%
Hát persze. Mert aki fesztiválozni akar, azt végigerőszakolja mindenki. Csak az marad érintetlen, aki 20 éves koráig otthon ül és nem csinál semmit.
2021. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%
Meg otthonkell besavanyodni.
2021. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%
#6 Hogy érted, hogy "eggyel többen jöjjenek haza"?
2021. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
97%
9. úgy érti, hogy terhes lesz.. :D
2021. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!