Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy folytatódik ez? Mátyás...

Hogy folytatódik ez? Mátyás király levelet ír, összegyűri, kidobja.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Mátyás király levelet ír, Mátyás király levelet ír,

Átolvassa: itt egy hiba...átolvassa: még egy hiba...

Összegyűri, és kidobja!!!

2010. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

én úgy ismerem,hogy Mátyás király levelet ír, összegyűri,kidobja,visszahozza,kisimítja,hét kést döfnek a hátadba,pókok másznak a nyakadba, csurog a vér ,csurog a vér,huss!

ezt egymás hátán szoktuk csinálni még régebben:)

2010. aug. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

N igen! Erre vártam!!! :D

Köszi azt a csurog a véreset :D

Nem jutott eszembe. :P

<3

2010. aug. 29. 21:10
 4/11 A kérdező kommentje:
+a
2010. aug. 29. 21:10
 5/11 anonim ***** válasza:
én ezt úgy ismerem hogy Petőfi Sándor levelet ír,pont,pecsét,összegyűrí,kidobja,visszaveszi,kisimitsa és ezt írja belé:Hét kést döfnek a hátadba,bogarak műásznak a hajadba,felmászik a pók,lecsurog a vér meg harap a ló tojást ütnek a fejedre ,kirásott a hideg?(igen én is ugytudom hogy egymás hátan kell csinálni)
2010. aug. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*felmászik a pók,lecsurog a vér=lecsurog a vér,felmászik a pók
2010. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

én így ismerem: Mátyás király levelet ír, levelet ír, levelet ír. pecsét, összegyűri, kidobja, visszahozza, kisimítja. ez áll a levélben: hét kést döfnek a hátadba, csigák másznak a hajadba. csurog a vér, csurog a vér, megcsíp a denevér. jönnek a törökök, jönnek a törökök. bumm

:D

2010. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tom mr regen irtad ki de en ezt ugy ismerem,h: mátyás király levelet ír pooontot tesz a végére öszegyüri kidobja, visszahozza ír hozzá még néhány sort pooontot tesz a végére összegyüri kidobja, a levélben ez áll kések szúrják a hátadat folyik a vér folyik a vér, pókok másznak a hajadba, tojást törnek a fejeden folyik a tojás, folyik a tojás, macskák karmolgatnak, kígyok mászák a nyakadat bumm meghaltál (vahogy igy volt cs mr nm teljesen emlekszem mrt mr reg volt) :) 19/L
2013. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én úgy ismerem hogy:hét kést szúrnak a hátadba pókok másnak a hajadba csurog a vér csurog a vér kiráz a hideg.
2016. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Mátyás király levelet ír, levelet ír, pont.

Átolvassa, itt egy hiba, kiradírozza, összegyűri, kidobja.

Arra jár egy ember: kisimítja, elolvassa.

Ez áll a levélben:

Pókok mászkálnak a hajadban,

Egerek rágják a füledet,

Kígyók tekerednek a nyakadba,

Hét kést döfnek a hátadba,

Folyik a vér, folyik a vér, meghalsz!

2019. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!