Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek, ha rajtakapnátok...

Mit tennétek, ha rajtakapnátok a 14 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Szóval a lánynak a tanuláson kívül semmi nincs megengedve, se az ivás, se a cigizés, de még a sport se, arról pedig, hogy elmenjen csavarogni a barátnőivel, sminkeljen, vagy ne adj isten pasizzon, nem is álmodhat. Viszont ez a lány titokban rendszeresen iszik a barátnőivel, cigizett is egy ideig, de azt nem szerette, ezért lerakta, valamint van egy 16 éves pasija, persze erről az anyuka semmit sem tud, mert hazudik neki a lánya. A fiúról azt kell tudni, hogy nagyon rendes, szerény, végtelenül kedves a lánnyal, és nagyon szereti. Még annyit a testiségekről, hogy a lány jobban szeretné, mint a fiú, két hónapja járnak, de már a pettingik el is jutottak, nemsokára a szex jön. A lány nagyon fél, nehogy megtudja az anyja, aki egyedül neveli, mert biztosan jól elverné. Egyébként nem én vagyok az anyja, és még nem kapták el, én egy barátnő vagyok, csak nagyon aggódom a lányért (és a fiúért is)

2021. szept. 21. 07:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Igen, arra viszonylag korán rájöttünk a leírásból, hogy te nem az anya vagy a történetben.

Bármilyen szigorúak is a szülők, hazudni nem jó stratégia. Abból lesz a nagyobb botrány, nem a fiúból.

2021. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha én meg tudnám hogy a 14 éves lányom már azon van túl, hogy "letette a cigit" meg piál a barátnőivel nem csinálnék semmit, mert amit az apjától kapna azt nem tenné zsebre. A fiúzásról annyit, hogy ilyen korban teljesen természetes hogy érdekli a másik nem, ezért nem bántani kell hanem beszélni vele ezekről a dolgokról. Bár valahol az anyai nevelés is megcsúszott, hogy ha a lány attól fél, hogy elverik.
2021. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez a szülői szigorlat sem túl egészséges, szóval úgymond kénytelen ezt tenni,hogy fel tudja fedezni a világot. Így "egyedül " kell tennie.

Az anyja mit gondol vajon? Hány évesen normális a határok feszegetése?

(Könnyen beszélek, nemtörődöm szülőkkel a hátam mögött, az is egy másik véglet, de mégis hasonló. )

Elveri, aztán?

Folytatódik ugyan úgy, vagy esetleg lakatot is tesz a szobájára/ bugyijára?

Valamikor be kell avatni anyukát a dologba, hogy ne ellenség legyen a témában, hanem barát. Barátokkal pedig egyenesnek kell lenni.

A lebukás haragot szülne és bizalmatlanságot

2021. szept. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

"a lány titokban rendszeresen iszik a barátnőivel, cigizett is egy ideig"


És anyukája sem az ital, sem a cigaretta szagát nem vette észre rajta?

Egyébként is: mindezt mikor csinálja? Ha egyszer semmit se enged a lánynak az anyukája, még azt se, hogy sétáljon egyet a barátnőivel, akkor iskola után azonnal haza kéne mennie, nem? Akkor hogyhogy nem tűnik fel, hogy iskola után "zülleni" megy, nem haza?

2021. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg elég fura, ha ezeket nem veszi észre. Én is kipróbáltam a cigit, mert akibe szerelmes voltam, cigizett (majdnem hánytam), hát anyám aznap megkérdezte, mitől vagyok büdös... Az is érdekes, ha ennyire fogják a lányt szerinte, mégis hogy nem tűnik fel, hogy nincs otthon. Nagyon szomorú, ha nincs bizalmi kapcsolat szülő és gyerek között, csak félelem és képmutatás. Mindenki csinál hülyeségeket kamaszként, biztos anyu is csinált... Felvezetésnek lehet vele beszélgetni, megkérdezni, milyen volt kamaszként, volt-e szerelmes. :) Az biztos, hogy a lány minél tovább hazudik, annál jobban fog félni elmondani és annál kevésbé fognak bízni benne, pláne ha csak kiderül és nem ő áll vele elő, amiből legalább látszik a szándék a bűnbánatra és őszinteségre. Ha az a fiú meg annyira kedves és jószándékú, szerintem nyugodtan bemutatkozhat illedelmesen anyunak. Simán lehet, ha visz egy szál virágot és hangosan köszön és elrebegi az összes adatát, családfáját, és hogy minimum asztrofizikusnak akar tanulni és elvinné sétálni a kedves lányát, ahol becsszó csak a kezét fogja meg, el lesz tőle ájulva. Míg ha csak lebuknak, vagy valami "nem merek egyedül nőgyógyászhoz menni, de ez most mi lehet" kapcsán derül ki, onnantól elásta magát és tiltva lesznek.
2021. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

A rendszeres ital és cigi miatt kiakadnéd.

A fiút inkább szeretném megismerni.

2021. szept. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Beszelgetnek vele, de nem ugy, hogy leordibalom meg buntetes, hanem mint egy normal beszelgetes.

Te is tedd ezt, menj oda anyukadhoz es meseld el neki, mit csinalsz.

2021. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Kar kalitkaba zárni a gyereket! Titokban úgy is azt csinál amit akarsz miért ne mehetne el néha ide oda.. ilyen idiota szülőket...
2021. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Csalódnék, hogy ilyen lányt neveltem
2021. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Azt gondolnám szerencséje, hogy nem kínainak született. Sógorom onnan való és mesélte, hogy egy lány örülhet, ha egyáltalán hazaviszik a kórházból, vidéken nem vágják falhoz. Az a minimum, hogy erkölcsösen viselkedik, jól tanul, nem okoz gondot a szüleinek, hálából az életéért.
2021. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!