Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehetek terhes? 16L

Lehetek terhes? 16L

Figyelt kérdés
nagyjából 7 hete vesztettem el a szüzességem a volt barátommal, akivel nagyjából 5hete szakítottunk. mivel nem volt betervezve az "akicó", nem védekeztünk, de mivel nem védekeztünk nem hagytam h sokáig elmerüljön a dolog, tehát nem ment el! azonban a mostanában úgy érzem változik a testem, hányingerem van csak úgy random, felpuffadtam, émelygek, van egy barnás árnyalat a hasamnál alul. pco gyanúm és inzulinrezisztenciám van, így én azt hittem nem is lehetek terhes, de nagyon úgy látom hogy igen. senki se tud róla, és már nagyon bánom az egészet. csináltam 2 hete egy terhességi gyors tesztet ami negatív lett, de félek, hogy csak a teszt volt hibás. menstruációm a betegségek miatt eleve kaotikus, szóval arra se tudok hagyatkozni.nem tudok normálisan aludni és ott vagyok hogy sírógörcsöt kapok

2021. okt. 3. 05:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

5 héttel az aktus után már bőven kimutatta volna a teszt. Csinálj mégegyet, ha az megnyugtat.

Szerintem csak gyönyörűen hozod az IR és a PCOS tüneteit, ideértve a pigmentfoltot is, tehát az viszont nem kérdés, hogy ha erre nem kezdesz el odafigyelni, akkor később valóban megnehezíted magadnak a teherbeesést. (Is. Nem biztos, hogy az lesz a legnagyobb bajod.)

2021. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nah köszönöm a sok választ! most lett kész a teszt és úgy látszik tényleg csak az IR bajaival küszköködök, mivel negativ a teszt. tudom h felelőtlen voltam és máskor jobban odafigyelek:)
2021. okt. 3. 12:36
 13/21 anonim ***** válasza:
91%

10es oké, akkor most megmondom a fiamnak hogy ő valójában nem is létezik:-D


Igen, máskor nem voltunk együtt. Igen csak 1 percre rakta be....Nem, nem csaltam meg.

2021. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
25%
En nem lennek teljesen nyugodt igyse, a helyedbe mindenkeppen nogyogyaszhoz mennek. Csak egy gyors vizsgalat
2021. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Ket het utan kimutatja? Basszus volt egy baratnom aki ket honapig! Minden nap csinalt tesztet rendre negativat. Aztan egyszer csak pozitiv lett. Majdnem kicsuszott az elvetetesi idobol.

(nem, a ket honap alatt nem volt aktusa amig teszteket csinalt)

2021. okt. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
97%

Miért csinálna valaki 2 hónapon keresztül minden áldott nap tesztet? Ez nem valami életszerű. Ha nem jött meg neki a menstruációja, és gyanakodott terhességre, akkor meg mire várt ennyi ideig az orvoshoz menéssel?

Ha létezik ilyen eset, hogy valakinek nem választódik ki 2 hónapig a hcg a vizeletébe, az max 1 a milliárdból lehet.

2021. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%
reggeli elso vizeletbol csinaltad ? ha esetleg terhes lennel van hogy napkozben meg nem mutatja ki, mert nem elegge koncentralt a hcg hormon
2021. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
99,9% akkor, hogy nem vagy terhes. Remélem megnyugodtál. Legközelebb vigyázz magadra!!!
2021. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10%
Csak én értem hogy 18 év alatt büntetni kéne a szexet? Ennyi ostoba felelőtlen gyerek játszik egy ártatlan magzat életével.
2021. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14%
16-os, mivel 16 evesen igy is hol volt hol nem volt menstruacioja, felelembol csinalta ket honapig a teszteket. Nem csak ugy mondta, lattam mert szobatarsam volt.
2021. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!