Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a 12, 13, éves gyerekedről...

Ha a 12, 13, éves gyerekedről kiderülne hogy már szexelt, esetleg azt is megtudnád hogy megfelelően védekezett, hogyan érintene ez a tény?

Figyelt kérdés
Mármint inkább szexeljen a fiatal gyerek, mint hogy alkoholizáljon, vagy kábítószerezzen, nem? Ti szülők hogyan látjátok? Csak egyszerű kíváncsiságból kérdezem.

2021. nov. 3. 22:44
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy fiúról van szó. Beleszámítanám hogy azért a lányokat jobban féltik.
2021. nov. 3. 22:47
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Iszonyú korainak tartanám. De elsődlegesen: Elgondolkodnék, hogy hogyan juthatott ilyen helyzetbe? Ennyi idősen hagyom bulizni, máshol aludni? Azért valljuk be ritkán történik ilyen az iskolában szünetben. Vagy naiv vagyok? Általános iskolában nálunk nem volt szokás 2000 környékén 😄


Szerencsére szerintem ritka hogy ilyen fiatalon tettlegességig fajuljon a kezdő kamaszkori vágy. Félősebbek annál.

2021. nov. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
21%

Nos, tegyük fel, hogy lenne gyerekem és megtörténne a fenti eset.

1. Írnék egy listát, hogy mire lesz szüksége a mindennapok során.

2. A lista alapján összepakolnám a cuccait egy bőröndbe.

3. Fognám az egyik kezemben a pakkot, a másikkal kézen fognám a gyereket.

4. Elvinném és beadnám a zaciba. (gyerekotthon, vagy mifene)

5. Hazamennék és felakasztanám magam.

2021. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
3mas, nem vagy normális. A kérdező leírta, hogy védekezett, aka ésszerűen szerelmeskedett. Ezért te nem leülnél beszélni a gyerekeddel(aki szerencsére nincs), hogy ez korai vagy sem, hány éves volt a partner, hanem megszabadulsz tőle...hát gratulálok.
2021. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%
Nem vennèm nagyon a szívemre. A gyerekem apjàval pont a kèt vèglet vagyunk, hogy ki mikor kezdte a szexuàlis èletet, ès mindkettőnkből normàlis felnőtt lett. Az a fontos, hogy beleegyezèsen alapuljon ès vèdekezzenek.
2021. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
33%
Én megbeszélném a gyerekemmel hogy ésszel...örülnék hogy gondolt a védekezésre, de 1-2 évet várjon még vele, mert 12 évesen korai/bár a legalsó beleegyezési korhatár...ha a partner max. 14/. Bár ha egyszer valaki rákap a szex zamatára, nem fog éveket kihagyni:/
2021. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

#3

Adom négyes szavait, szerintem ez túlzás. Azért nem követett el bűncselekményt, nem bántott senkit, nem tett magában kárt. Miért szabadulnál meg a gyerekedtől akit SZERETSZ?

2021. nov. 3. 23:08
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Ésszerűen szerelmeskedett. 12 évesen. Ez nagyon érdekes, kérlek, mesélj még! Érdekfeszítőnek találom a prolik elbeszéléseit. Igazi, életidegen sci-fi.
2021. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én 18/F vagyok, van egy barátnőm és nagyon sokat fantáziálgatunk a gyerek nevelésről, és gyakran beszélgetünk ilyen szituációkról, hogy te mit tennél ha ez meg az lenne a gyerekkel. :)
2021. nov. 3. 23:11
 10/28 A kérdező kommentje:
#9 ha jól neveled a gyereked akkor igenis lehetséges ;)
2021. nov. 3. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!