Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednetek, hogy a 14 eves...

Engednetek, hogy a 14 eves lanyotoknal aludjon a baratja?

Figyelt kérdés

A lanyom azt kerte karacsonyra, hogy itt aludjon a parja, akivel mar egy eve egyutt van. Nem tudom, hogy megis mit mondjak, azt mondtam alszok ra meg egyet. Ha megengednem, akkor is csak ugy, hogyha kulon szobaban alszanak. Nagyon nehez helyzetben erzem magam. Ti hogyan allnatok hozza?


A fiut kedvelem, bizom is benne, de hat ki tudja. Sokszor atjon, mindig sokat beszel hozzam, mindig jokat beszelgetunk. Ezert vannak kettos erzeseim, de szerintem ez nagyon korai.



2021. dec. 27. 22:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
35%

ebből ígyis-úgyis kurelás lesz

most kerül próbatételre az eddigi nevelésed

ha a lányod nem lesz ribi akkor jól csináltad, ha az lesz, elbuktál

2021. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem ne engedd még korai. Egy év mulva azt mondom oké
2021. dec. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
78%

Ott alvás nem egyenlő szex

Ha egy éve együtt vannak, szerintem nyugodtan aludhatnak együtt

2021. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
21%
Nem, de nem is lenne 1 éve kanija.
2021. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi a bajotok azzal, ha egy 14 eves lanynak baratja van. Nem olyan kislany mar, es szerintem ez teljesen termeszetes. En is 14 voltam elso kapcsolatomnal, anyamnak eszeben nem lett volna tiltani. Ilyen korban hulyeseg is.
2021. dec. 27. 22:34
 6/40 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem baj, a te lányod. De ha nincs probléma, akkor miért is tetted fel a kérdést?

Én is korainak tartom.

2021. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
84%

Én úgy vagyok vele, hogyha szexelni akarnak, akkor úgyis megtalálják a módját. Valahogy mindig mindenki el szereti felejteni, hogy a f@sz nappal is feláll.


Ezzel szemben szerintem sokat jelentene a lányodnak ha megengednéd neki.


Esetleg el lehet vele beszélgetni komolyabb a szex témáról, a védekezésről és a veszélyekről. De tiltani bármit is tök felesleges.

2021. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
85%
Persze én is korainak tartanám, hogy valaki 14 évesen veszítse el, de ha úgy alakul az élet akkor nem nagyon lehet mit tenni.
2021. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
#6 a szerelemre mondtam, hogy nem problema. Nem arra, hogy egyutt aludnak, esetleg szexelnek.
2021. dec. 27. 23:01
 10/40 anonim ***** válasza:
24%
Hány éves a srác?
2021. dec. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!