Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engeditek/eng...

Hány éves kortól engeditek/engednétek a műkörmöt lányotoknak? Van valami megkötés (szín, forma, hossz) vagy olyat csináltat amilyet akar?

Figyelt kérdés
Nem géllakkra gondolok, hanem rendes műkörömre

2022. jan. 4. 19:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
16 évesen, kisebb méret legyen a többibe nem szóltam bele.
2022. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Soha
2022. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Műkarmot soha. Szerencsére igényük sem volt rá. Géllakkot használnak most, azt is a körmös készíti. Nagyobbik lányomnak pl. ez hozta rendbe az addig nagyon gyenge körmét.

Nagyobbik 18 évesen csinálatatta meg először, a kisebbik 16 évesen.

Nincs szükségük megkötésre szín, forma és hossz tekintetében, mivel szerencsére jó ízlésük van, ezért szépet csináltatnak mindig, ami természetes hatású (a szín kivételével persze, de néha az is), nem növsztik méteresre és reszeltetik tűhegyesre vagy lapátszögletesre.

2022. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Amikor megkeresi az árát.
2022. jan. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem 13,mint sok idiota itt a gyakorin megengedi
2022. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
13 évesen csak néha géllakkot engedek, de abból is a natúr színűt, a suliba nem engedik a feltűnő színt. Pedig elvileg már elég sok lánynak van a suliban műkörme, ami érdekes, mert tilos, és mégsem szólnak érte. Sajnos emiatt a lányom is könyörög, de semmiképp sem szeretném még hogy műkörme legyen.
2022. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Eleve a körmös hibája, ha 16 év alatt megcsinálja. Betöltött 16 és 18 év között kell(ene) szülői beleegyezés.
2022. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Ha középiskolába megy.

Én körmös vagyok mellesleg és én sem vállalok senkit 16 alatt.

Nem azért mert káros lenne, de nekem nem tetszik ha egy 7-8.-os lány L-XL méretű körmökkel megy az iskolába.

Nekem ez nagyon visszataszító.

Hála égnek neki nem tetszik a műköröm csak a gél lakk.

De még korai is hiszen 12 éves.

De rengeteg felsős lányon látok műkörmöt.

2022. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem műköröm, hanem saját megfestve. Kb 5 mm hosszú.

4.-től.

2022. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
Én 13 éves kortól engedném a gél lakkot, 15-6 éves kortól pedig a műkörmöt, iskolába is. Addig ha esetleg pl ballagásra szeretne, akkor TALÁN lehet neki műkörme 14 éves korától, ugye egyszeri alkalomra. De majd ha lesz gyerekem, lehet átértekelem.
2022. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!