Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves gyerek kapcsolata?

13 éves gyerek kapcsolata?

Figyelt kérdés
13 éves a lányom. Van egy pasija, egy nagyon rendes fiú. Szoktak beszélgetni, telefonálni nagyon aranyosak. Nagymama szerint bolond vagyok hogy hagyom hogy legyen barátja 13 évesen. De igazából csak beszélgetnek, meg haza kísérik egymást. Ismerem a fiú szüleit, nagyon rendes a családja is. Szerintetek tényleg bolond vagyok hogy hagyom hogy legyen barátja? Mi a véleményetek erről a tini kapcsolat dologról? Köszönöm a válaszokat, és a véleményeket.

2022. jan. 16. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem vagy bolond. Ebben a korban nagyjából erről szól egy kapcsolat, és ameddig ez így is marad, addig nincs gond.:)
2022. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Hogy te nem a szülő vagy, az "hótziher"! :D


Nyilván attól függ a korrekt válasz, hogy hány éves a fiú. Max. 15-ig rendben.

2022. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

A fiú kora se ártana.

A szülő lehet, van olyan ismerősöm, akinek a kislánya 8 éves és van barátja. Ha ismeri a szüleit, a srácot is akkor szerintem rendben van.

2022. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A fiú is tizenhárom éves pár hónappal idősebb csak.
2022. jan. 16. 15:46
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
16 évesként mondom, ha jól nevelted a lányod, akkor ennél több valószínűleg nem fog történni köztük egy ideig.
2022. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
A nagyi nem akar dédi lenni a közeljövőben:-D
2022. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
5%
Ha rám hallgatsz akkor hagyd őket, 13 évesen indulnak be a hormonok, ekkor már a fiuk nagyban recskáznak, szeretnének dugni, és ha alkalom adja meg is teszik. A te lányodat már megkettyintette szerintem.
2022. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem az öreglány a bolond! Most kajak ő pofázik, meg osztja az észt, mikor az ő korukban már férjhez adták szinte a csajokat 13 évesen.. ugyan már ne legyünk álszentek. Ne üsse bele az orrát, ne hagyd h az öregasszony beleüsse az orrát! Ha unatkozik nézzen tv-t!


Jobb így h nem tiltod! Ti is voltatok fiatalok!

2022. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is ennyi idősen volt az első fiúm, és az első csók, és 19 voltam amikor elvesztettem a szüzességem, nekem is van egy 10 éves lányom, és már most szerelmes. Én támogatom, és bízok benne, hogy akkor teszi meg amikor eljön az ideje.
2022. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Jajmár, nekem már az oviban is volt "barátom". Annyiban kimerült a dolog, hogy egymás mellé ültünk kajálásnál. Azt se tiltotta anyám, 10 évvel később akkor miért tiltotta volna?
2022. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!