Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehetne csinálni rossz...

Mit lehetne csinálni rossz magaviseletű gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves fiam, 10.-es gimis. Nagyon jó tanuló, de a magatartása borzalmas. Visszabeszél a tanároknak, kiabál velük és sok osztálytársával bunkó. Nagyon barátai sincsenek. Itthon viszont nincs vele különösebb gond. Hogy lehetne rávenni arra, hogy normálisan viselkedjen? Már osztályfőnökit is kapott.

2022. márc. 29. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Hidd el, az a jó ha visszabeszél, ha van benne akarat, hogy kiáll maga mellett, és nem az, hogy fület-farkát behúzva ül a padban, s hagyja, hogy a tanár bármit megtegyen vele.
2022. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Derjaderja ***** válasza:
100%
Okot keresnék.
2022. márc. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, kérdezd meg, szerinte mi miért történt. És kérdezd meg a tanárokat, kérj fogadóórákat. Egyébként ha nem érte sérelem, csak annyi, hogy könnyen bepöccen, pökhendi, bunkó, próbálgatja a határait, otthon vagy bárkitől, akár online haveroktól láthat erre példát?
2022. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
Kamasz. Egyébként bizonyára megvolt rá az oka, ha beszólogat, nem beszélgettek? Azt kell neki elmagyarázni, hogy sajnos sokszor igazságtalanok a tanárok, de nem lehet ellenük mit tenni, ha visszabeszél, csak még rosszabbat tesz magának.
2022. márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindennek megvan a helye és az ideje. Én is voltam kamasz, engem is utáltak a tanárok de mindig tudtam, hogy hol és hogyan kell viselkedni. És akárhogy is van egy iskolában nem viselkedünk állatként mégpedig azért nem mert az iskola nem az a hely.
2022. márc. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Pszichiátria
2022. márc. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Derjaderja ***** válasza:
100%

A gyerekek inkább otthon szemtelenek. Főleg az okos gyerekek, akik egyébként elismerésre számíthatnának a tanároktól.

Valami lehet az osztálytársakkal, konflitus, vagy elvárás vag bántás. Vagy otthoni feszültséget vezet le ott.

Nagyon alaposan átgondolnám, mert ez nem egy szokott kombináció számomra.

2022. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
ő mit mond?
2022. márc. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 after stroke válasza:
Lehet, hogy csak van egy csaj az osztályban, akinek imponálni akar.
2022. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!