Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elit gimnázium gólyatáborában...

Elit gimnázium gólyatáborában lehet számítani szexre/fiú-lány viszonyokra, alkoholra, cigarettára stb.? Ti elengednétek a fiatok?

Figyelt kérdés

Elit és egyébként erős gimnáziumról van szó, de a városunkban pont arról lehetett az elmúlt években hallani, hogy a legelőkelőbb gimnáziumokban voltak elég szabad szellemű bulik voltak stb. Azt is lehetett hallani, hogy a legelőkelőbb gimik sokkal kevésbé konszolidáltak, mint a szakközepek, gyengébb gimik, szakiskolák.


Mire lehet majd nyár végén/ősz elején számítani? Elengednétek a fiatokat (amúgy tipikus jófiú, úriember, egy rossz szót nem lehetett rá hallani)?



2022. ápr. 5. 18:14
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*gimnáziumokban elég
2022. ápr. 5. 18:15
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezt csak azoktól tudhatod meg, akik már voltak. Én elit egyházi gimibe jártam, gólyatáborban még nem volt ilyesmi, de érettségi környékére azért már megkergült az osztály egy része, de ugye az sem jelentett mindenki, csak azt a "kemény magot" :) akik ilyen mindenkivel kavarós és balhés típusúak voltak.
2022. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

9-es lány vagyok, egy erős gimnáziumban vagyok tanuló.

Úgy gondolom, hogy nem valószínű, hogy ott tengetnék a szexuális életet. Valószínűleg a fiadat is elfogja idén kerülni a szerelem, ugyanis inkább a lányok ilyenkor a felsőbb évesek fele kacsingatnak. De ha mégsem, akkor sincs gáz :)

Bár egyik barátnőm iskolájában a felelsz vagy mersz játék átment önkielégítősdibe két srác között, de ez elenyésző eset.


Szerintem engedd, ne maradjon ki a jóból. Megismeri a többieket. Mindenki volt fiatal, rosszat nem fog tenni, hiszen felügyelik.

2022. ápr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
14%
Magyarországon nem létezik "elit" gimnázium. :DDD
2022. ápr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Én mindenképpen elengedném.

Maximum vigyen magával óvszert, ha nagyon óvatos akarsz lenni.

2022. ápr. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%

Igen


Előfordul


De a gyerekeden múlik mibe megy bele, vagy mibe akar.


Nàlunk nem volt semmi 15 ève, de szerelmek szövődtek..

( vannak, akik atóta házasok és vannak akik el is váltak már 😅)

2022. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk az ibs elég elitnek számít,évi 1,5 millió tandíjjal...
2022. ápr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#2.

Nálunk pont az a hír járta, hogy az egyházi, elit suli is ugyanannyira khm..., mint az államiak.


#3.

Miért ne lenne gáz, ha barátnője lenne? Féltem szegényt... Meg olyan kis fiatal...


#5.

Hogy lehetne egy 15 éves fiú, egy gyerek (!) kezébe óvszert adni? Lehet, hogy azt se tudja, hogy kell használni. Meg kellemetlen lenne nekünk is és neki is.


Meg nem igaz, hogy egy gyerek ne tudná megállni, hogy vadidegen lányokkal ne feküdjön le.


#6.

Hogy lehetne őt megkímélni a lányoktól? Félek, hogy csalódni fog és szomorú lesz...

2022. ápr. 5. 19:28
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
A lányom Zegen a Zrínyibe járt, nyolcoszt-ba. 3-4 lánynak volt csak barátja meg utolsó évben is. Ők pl egy ritka rendes társaság voltak az ofő szerint, akinek azért volt 30 év tapasztalat a háta mögött. A legnagyobb balhéjuk az volt, hogy leengedték a wc-papírt az osztály ablakánöl ötödikben.
2022. ápr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

#3-as vagyok

Ezt tapasztalatból mondom, hogy nem kell ennyire félteni minket, mert annál rosszabb. Ülj le vele, ha úgy látod, hogy a közelébe kerül egy kislány :)

16 vagyok, igaz nem volt még párkapcsolatom.

Az eddigiekben a szüleim ellenezték a párkapcsolat dolgot, titokban kavartam emiatt egy fiúval amikor 14 voltam. Szerencsére nem lett rossz vége, de lehetett volna :)

2022. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!