Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves gyerekem elkezdett...

13 éves gyerekem elkezdett bepisilni este (szerintem direkt). Mit tegyek most?(többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves fiam soha nem pisilt be, talán egyszer kétszer 4-5 éves kora körül, most egy msfél hete minden nap bepisil este. Egy ideig nagyon meg voltam lepve (nem mintha még nem lennék). Aztán egyik nap nem kelt fel időben, szóval felkeltettem és teljesen száraz volt az ágya, lemenetem tovább csinálni a reggelit és nagyon örültem, hogy talán vége van ennek az egésznek, amikor meg megint felmentem hozzá,mert már tényleg késésben voltunk akkor láttam hogy teljesen átázott megint az egész ágy és csak annyit mondott, hogy sajnálja, de visszaaludt és valószínüleg akkor történt, ami nem igaz mert amikor felébresztettem utána már ébren volt. Ekkor kezdtem el nagyon gyanakodni, mert mindig amikor takarítottam utána meleg volt a leped. Gyanakszom, hogy direkt csinálja és nem értem, hogy miért. Nálatok volt hasonló? Mit gondoltok erről?

2022. ápr. 18. 13:17
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ez miért lenne az? Nem te takarítasz minden nap utána
2022. ápr. 18. 13:25
 2/37 anonim ***** válasza:
77%

1. urológus

2. pszichológus

2022. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 babyboom567 ***** válasza:
72%
vidd orvoshoz,neurológus, belgyógyász,urológus,meg minden sorban.Aztán majd kiderül,hogy direkt csinálja e.
2022. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%

13 évesen mutasd meg neki merre van a mosógép. Nem kell takarítani utána. Már fiatalabb koromban is magamnak ágyaztam, és mostam is sokszor.

Vagy sürgősen vidd el szakemberhez.

(De nehéz elhinni ezt az egészet.)

2022. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
már írtam emailt az iskola pszichológusnak, szünet után valószínüleg hajlandó majd válaszolni. Viszont ahogy végiggondoltam semmi törés nem volt mostanában az életében, sem pedig régen.
2022. ápr. 18. 13:37
 6/37 anonim ***** válasza:
67%

1. Nem takarítanám, takarítsa ő!


2. Orvoshoz vinném.

2022. ápr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
65%
Ez lehet szexuális zaklatás hatása is
2022. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem hinném, soha nem történt semmi hasonlós sem baráti, sem ismeretségi körben.
2022. ápr. 18. 15:59
 9/37 anonim ***** válasza:
53%

Nekem is az utóbbi jutott eszembe


Viszont èn sem mosnék utána..

Orvos-pszichológus, jól tetted, hogy szakemberhez fordultál

2022. ápr. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
57%

Amíg nem tud eljutni pszichológushoz, mindenképpen beszélgessetek, hogy mi is lehet a bepisilés oka.


Viszont, hogy ne legyen mindig pisis az ágy, használjatok gumilepedőt és pelenkát. 13 éves gyerekkel már meg lehet értetni, hogy miért kell neki éjszakára pelus.

2022. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!