Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek? Szerintetek ez...

Mit tennétek? Szerintetek ez most normális?

Figyelt kérdés

A lányom 17 éves. És rájöttem hogy az interpals nevű oldalon mégismert egy arab férfit aki 28 éves.

Kicsit aggódtam így megnéztem titokban az üzeneteket. És házasságról, össze költözésről, szerelemről. Ilyenekről beszéltek, és kb 1 hete beszélnek.

(A lányom még nem tudja hogy tudom)


Ti mit tennétek? Szerintetek ez most normális?


2022. máj. 4. 00:21
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
12%

Mit tennétek? Szerintetek ez most normális?

Semmit nem tennék. Szerintem ez most normális. :) Szívesen!

2022. máj. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
80%
Az arabok ilyenek.Elcsábítja,a sok naív buta kis csajt.Ki viszi Líbiába,jó pénzért eladja.Ennyi.Aztán soha többet nem látod.Ez nem játék.
2022. máj. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
90%

Jajj kérdező, most eszembe juttattad, hogy 18 évesen írogattam egy 30-40 körüli transz nővel, s szegénynek elfelejtettem egy idő után viszaírni... :D


Igen basszus normális. Ha nem gold digger hercegnőnek nevelted, egy hét után nem éli bele magát az házasságba s az összeköltözésbe egy ismeretlennel. Függetlenül attól, hogy egy 28 éves arabról, vagy a 17 éves kőgazdag új osztálytársáról van szó.

13 évesen egy sakkos játék chat felületén én még Hitlerrel is beszélgettem szerelemről. (az volt a felhasználóneve, nekem meg az, hogy "Hell")

2022. máj. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
100%
Mondjuk az fura hogy egy hete beszélnek és ezek a témák de nem hiszem hogy komoly lenne a dolog valószínű elfelejti de ha nem akkor sem menne ez az egész ha nem is Magyarországon lakik az ember.
2022. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ugyanígy jártam egyszer. Próbáltam elmagyarázni először a pasinak, hogy kizárt, hogy szeressen hiszen nem is ismer. Kötötte az ebet a karóhoz, hogy márpedig de ő szeret....rövid időn belül leépítettem az illetőt.


Aztán jött egy újabb....na,az meg üzletembereknek adta ki magát. Pár alkalom után be akarta adni, hogy üzleti dolog miatt Magyarországra jött és találkozhatnánk,de ellopták az összes iratát,bankkártyáit stb és most 2 napja a reptéren dekkol a rendőrség pedig nem intézkedik. Jött az ötlet, hogy ugyan küldjek már neki a számlájára X összeget és ő, amint hazaért vissza is fizeti. 😂 Megírtam neki, hogy bocs,de nem most jöttem le a falvédőről... még ő volt megsértődve....

2022. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!