Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mondja meg valaki, csak...

Most mondja meg valaki, csak én vagyok ilyen helyzetben? A lányom aki 18 éves éjszakázik és iszik, reggel jár haza és hiába beszélek neki, hiába büntetem meg, nem érdekli. Mit csináljak vele? Már nem tudom.

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Tesóm fia is ilyen, ő ősszel lesz 18. 5 tárgyból megbukott, nem érdekli a tanulás. Át kellett íratni egy magánsuliba, évet fog ismételni. Kitetováltatta a karját, a nyakát is ki akarja. Tesóm nem bír vele, ha valamit nem enged meg, megy az apjához és az megengedi. Ilyen volt a tetoválás is. Hát nehéz lesz nektek az biztos...
2022. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Miből van rá pénze?
2022. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen voltam. Mit csinál a lányod dolgozik, tanul, érettségi megvan? Ki is rakhatod aztán nem lesz olyan nagylány ha a mai albérletárak mellett kell fenntartania magát.
2022. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

A kortársai jó része is még. Én is éjszakáztam és ittam ennyi idősen, mégis rendes felnőtt lett belőlem. Itt más baj is lehet ha nem tudtok erről beszélni.


Mit mond mikor erről megpróbálsz vele beszélgetni felnőtt módjára? Rosszul is tanul mellette? Milyen a viszonya veled? Mi a helyzet az apjával?..stb

2022. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Miből éjszakázik, iszik? Amennyiben nem.hagy fel vele, én valószínű kiköltöztetnem a mamahotelból. Amennyiben marad a te szabályaid szerint él. Ha nem tetszik él lehet menni, egyből nem lesz miből dőzsölni, mert az albérlet és az élet drága.
2022. jún. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Én tipikus jókislány voltam, a nővérem viszont pont ilyen, amit leírtál. Középiskolában megbukott, mert annyira nem érdekelte. Rövid ideig tartott, még el is költözött az aktuális kopasz, tetkós pasijához. Aztán lett egy normális párkapcsolata, majd házasság, gyerek. Sikeres vállalkozása van, kitűnő anya, nagyon jól él.
2022. jún. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Én ezt ezen tűnődöm, hogy mégis kitől kapja rá a pénzt? Az én házamban az én szabályaim érvényesek.
2022. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

18 évesen ennyi esze van?

Milyen hasznos tagjai lesznek a társadalomnak.

Én lehet hogy kitenném a picsába próbából 1 hétre. Utánna elgondolkodna

2022. jún. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Én is ilyen voltam és ha visszagondolok teljesen megállíthatatlanul, semmi nem jött volna be. Szerintem beszélj vele, mindenképp mond meg hogy nálad étel lesz mindig, amíg tud úgy viselkedni hogy kárt nem tesz bennetek addig lesz hol aludnia is, de semmi anyagi támogatásra nem számíthat. És ezt tartsd is be és ha otthon van viselkedjen normálisan. Sajnos aki leszarja, hogy a tetteinek milyen következményei lesznek azoknak mondhatod a hegyi beszédet, nem érdekli majd. Nekem amúgy a különköltözés, saját lábra állás, és a közösség váltás segített, de ez is olyan, hogy nem tudod ráerőszakolni.
2022. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a korban szerintem kb mindenki ezt csinálja, mi is ezt csináltuk. Bár én nagyrészben a saját pénzzemmel. És mindenki teljesen normális felnőtt lett azóta, az érettségieink is 4esek vagy 5ösök lettek. Szerintem ha a lányod ezek mellett tanul is normálisan és nem bukik meg akkor nincs vele különösebb probléma. Annyi hogy mivel 18 éves ezért ne várja el hogy te fizesd hanem fizesse saját pénzből.
2022. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!