Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, hogyan élitek meg...

Szülők, hogyan élitek meg azt, hogy a gyerekeitek elballagtak a 8. osztályból és gimibe mennek? Nem furcsa, hogy többet nem járnak oda, ahova 8 évig? Nem érzitek úgy, hogy elmúlt a gyerekkoruk?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom most lesz gimnazista, a válasz pedig nem.
2022. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Én nagyon örülök, hogy befejezte azt az iskolát. Utáltam a tanári kart, utáltam a szülőket is. A lányom osztálytársai olyan dolgokat műveltek, ami már BTK. Szerencsére nem vele. Remélem gimiben válogatottabb társaság lesz.
2022. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Nehezen, egy korszak véget ért...
2022. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha elköltözik, na az már keményebb dió...
2022. jún. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem érzem így egyáltalán. Nem attól gyerek valaki, hogy általánosba jár, vagy gimibe. Sőt, büszke is vagyok rá. Egyébként csak 4 éve jár ide, mivel időközben volt egy suliváltás.
2022. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Jézusom nehogy már bárkit is megviseljen xddd
2022. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az élet rendje, de én éreztem ilyesmit, főleg úgy, hogy a gyerek nem is abba az iskolába megy tovább, ahová szeretett volna.
2022. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nálunk szeptemberben lesz érezhető a változás. Nem az elmúlt 8 év, nem az iskolaváltás lesz az érezhető, hanem az, hogy hétfő -pentek nem lesz itthon. Kollégista lesz, 40 km csak a táv, de mégis.
2022. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!