Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha lenne (vagy van) egy 15...

Ha lenne (vagy van) egy 15 éves lányod, meddig maradhatna kint éjjel, hány óráig?

Figyelt kérdés

2022. júl. 20. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Én simán kint lehettem reggelig. Nem szabadott volna, nagyon veszélyes dolgokba keveredtem.

Szüleim jófejnek akartak tűnni (közben anyám otthon reszketett, nem mert tudott aludni, amíg haza nem értem)...

2022. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
12%
Ha nincs saját keresete diákmunkából, akkor ennyi idősen 20:00, télen, nyáron...
2022. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

15 évvel ezelőtt voltam 15 éves (basszus )

Ilyenkor addig voltam kint amíg akartam , viszont diakmelon dolgoztam egy gyárban reggeli műszakban ami 6 kor kezdődött. Oda akkor is be kellett érnem ha egész éjjel nem aludtam:D

2022. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

"meddig maradhatna kint éjjel"


Feltételezem nem arra gondolsz, hogy kinn az utcán, hanem arra, hogy ha elmegy szórakozni, meddig maradhat ki. Háááát, 15 éves, szerintem a 23 óra bőven elég, és természetesen csak a korosztályának megfelelő helyen. Ha pedig este nem biztonságos mászkálnia, akkor el is mennék ekkorra érte.

2022. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Tavaly volt 15 éves, 11-ig maradhatott kint. A munkahelyén is addig dolgozott, tehát nem lett volna igazságos szabadidejében korábban hazarendelni. Most van barátja, vele tovább is kint maradhat ha hazakíséri, hazahozzák.
2022. júl. 21. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
12%
Mi van a szülőkkel?Tiszta elmebeteg mindenki?A mai világban éjjel mit keresne egy gyerek bárhol,a saját otthonán kívül?!Este max.kilenkor húzás haza !Én 40 éves vagyok,nem ilyen f...s világ volt,mint most,de éjjel hol maradhattunk kint!Sehol!
2022. júl. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
15 évesen nem marad ki éjjel, mert 15 éves. Majd 17 megfontoljuk, közös megegyezés alapján. Jöhetnek a szaranyázások, a véleményem tartom. Ennyi idősen nincs keresnivalója az éjszakában.
2022. júl. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%

Nevelt lányom 15.

Iskola időben fél 8-ra kell hazajönnie a 14 éves fiammal együtt. Hétvégén és nyári szünetben max 9-re.

A kislánynak ha van osztálytársánál buli és ott alszanak, ott nyilván ismerjük a szülőket, tudjuk, hol van, akkor másnap megyünk érte.

2022. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

10 éve voltam 15.

Gimi első félévében este 11 volt a maximum, az is hétvégén.

Utána tavasszal már éjfél és hajnal 1.

11. osztálytól pedig nem volt megszabva. Annyit kértek, hogy azért 1-2 sms-t küldjek, hogy hová megyünk, kikkel vagyok. Taxipénz pedig mindig volt nálam.


Igen, ittunk és cigarettáztunk is. Ettől senki nem lett lecsúszott a társaságban. Mindenki egyetemet végzett, többet külföldön csinálják a Phd képzésüket vagy ott helyezkedtek el. Belőlem orvos lett a nagy züllések után. :)

Szóval felesleges általánosítani, hogy aki este 9-re nincs az ágyában gimnazistaként, hétvégén, az semmire nem fogja vinni az életben. Nem ezen múlik.

2022. júl. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

Nyàriszünetben 9-9:30


Amúgy 8-ra legkésőbb otthon legyen, ha kész a tanulàs koràbban

2022. júl. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!