Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha 15 éves lányomtó...

Mit tegyek ha 15 éves lányomtól akar valamit egy 16 éves fiú, és komoly problémáim vannak ezzel?

Figyelt kérdés
Van egy egyszem 15 éves kislányom, aki félévkor iskolát váltott, és itt ismerte meg ezt a fiút, aki egy fél évvel idősebb nála, 16 éves, és mikor lányom átkerült ebbe az iskolába, már akkor rengeteget mesélt róla, hogy milyen csúnyán beszél a tanárokkal, miket művel és hogyan készíti ki a tanárokat illetve még az osztályt is néha. Tehát elég volt amit hallottam róla, egyáltalán nem tisztelettudó gyerek, és nem a lányomhoz való. Eddig nem beszélgettek, viszont júniusban elkezdett neki a fiú írogatni, suliba is néhányszor társalogtak. (De nem járnak, csak azt tudom hogy a fiúnak tetszik a lányom) Kb.1 hete voltak közösen fesztiválozni, ahol voltak még velük páran, köztük a lányom legjobb barátnője, akit ismerek, szeretek is. Nagyon félve engedtem el erre a fesztiválra, de belementem. Azt mondta a lányom hogy nem volt ott semmi, viszont a lányom legjobb barátnője, aki szintén nem nagyon bírja ezt a fiút csak elvan vele, ő utólag mesélte, hogy a fesztiválon belül elmentek egy zárt helyre ahol a fiú vett alkoholt, amivel megkínálta a lányomat, majd elkezdte fogdosni! Volt olyan rész mikor kettesben voltak mert a barátnője másik koncertre ment. (Csak ennyit tudok) És még azt is szóba hozta hogy a fesztivál után ne menjen haza hajnalba, hanem menjen át hozzá és aludjon ott!... majd felrobbantam mikor meghallottam......... Igaz, más is kiakadna ezen?? Hogy kezeljem ezt?

2022. júl. 29. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez ellen nem nagyon tudsz mit tenni. Ha bízik benned majd elmondja. Egyébként kétlem hogy a fiú tényleg ilyen rossz lenne. Ezeknek a sztoriknak kB a fele nem igaz
2022. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Korban teljesen összeillenek és igen szexelni fog, és nem 1-2 év múlva,bár szerintem túl van rajt.Abban a korban van.


A srác valóban annyira durva e, az így nem jön le.Ne tiltsd, mert csak hazudni fog.A nevelésben most jön a neheze.

Te is voltál ennyi idős ne felejsd el.

2022. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem akadnék ki.


Engem is fogdosott a fiú aki tetszett 16 éves koromban, és meg kell mondjam, nagyon élveztem ;)

2022. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
77%
Mindenki volt már fiatal tudja mindenki mivolt a jó .Én sem őrültem ha szüleim beleszoltak. Most apaként jobban őrülők az ilyennek mint hogy megtudjam hogy a gyerekem meleg!
2022. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!