Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nevelhetetlen,rossz 16 éves...

Nevelhetetlen,rossz 16 éves kamaszlány. Hogyan kell vele bánni?

Figyelt kérdés

A kamaszlányom aki 16 éves nagyon lázad,nem akar tanulni,éjjel jár haza,agresszív,verekszik az iskolában. Nem bírok vele.

Mit kellene tenni?



2022. aug. 14. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Beszélgetni vele. Sokat.
2022. aug. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Szakemberhez fordulni, bár már elég késő. Korábban kellett volna észlelni a problémát.
2022. aug. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Például a beszélgetés jó kezdet, majdnem felnőtt nem betörni kell mint egy lovat, nem bírni kell vele, hanem megismerni mi frusztrálja őt ennyire...ehhez tényleg jó lehet szakértőt is bevonni, d eaz s elenne baj ha neked sikerül, csak kezd el partnerként kezelni, nem valami betörendő állatként
2022. aug. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%
Otthon nyugodtak a körülmények? Apja hol van? Tesója van? Milyen/milyenek?
2022. aug. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Privatban ennyit írt a kérdező, hogy nincs tesója, nincs apja. Elég kevés az információ, de gondolom az anyja nem ért rá vele foglalkozni, mert folyton dolgozott. Igen, beszelgetni kell vele, de egy kicsit el van késve a nevelési kísérlet. Az az agresszió jön valahonnan.
2022. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Privátban én is írtam neki segítseg tippet, de meg se köszönte. Többször is írtam, de nem is reagált rá. Csak azzal volt elfoglalva, hogy a lánya által okozott seb megmarad e neki.


Nekem nem úgy tűnik, hogy komolyan akart segítséget kérni. Én tiltottam, töröltem. A kérdést is.

2022. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Adj neki két pofont azt majd észhez tér.

Jöhetnek a liberális ősanyák.. 😎

2022. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet most sokallt be.
2022. szept. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!