Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányomnak egyik melle...

14 éves lányomnak egyik melle fele akkora mint a másik. Változhat még ez?

Figyelt kérdés

Amúgy sem túl nagyok a korához képest, de látványos a különbség.. Egyelőre nem zavarja, de attól tartok, fogja :-(

Ha volt valakinek hasonló eltérés, változott az évek során?


2022. nov. 30. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

A női mell sose teljesen egyforma méretileg.

Ha nem nagyok, gondolom azért annyira feltűnő most. Ha nagyobbak lesznek, elveszik a különbség.

2022. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon látványos volt kb. 12-13 éves koromig. Aztán egymáshoz igazodtak. Most például egyáltalán nem látni különbséget. Ha elkezdi zavarni, esetleg viseljen kosaras melltartót, akkor nem látni.
2022. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Utáltam ezt az időszakot mindig kitömtem a melltartóm,de ez normális idővel azonos méretűek lesznek.
2022. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
33 éves tesómnak fél kosárnyi a méretkülönbség, de neki hatalmas mellei vannak.
2022. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy változhat. 16-18 éves koráig nőhet. Nekem pl. 14 évesen szinte nem is voltak melleim, utána nőttek meg. Amúgy a legtöbb nőnek nem is egyforma nagyok a mellei. Ne izguljon. Ha zavarja, akkor hordjon szivacsos melltartót, és akkor a kisebb mellénél tegye be a szivacsot.
2022. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet változni fog, de nem biztos. Barátnőmnek mindig is egy-másfél kosárméretnyi különbsége volt, rémálom számára a melltartó vásárlás.
2022. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Remélem, nem hívtad fel rá a figyelmét.

Ha mégis elkezdi zavarni, pont neked kellene tudnod megnyugtatni, hogy ez normális jelenség, nem pedig még rajtad is azt látja, hogy görcsölsz a témán. Egy tini amúgy is ráparázhat a testében zajló változásokra, hát még ha azt a visszacsatolást kapja az anyjától is, hogy pl. abnormálisak a mellei.

2022. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik páros testrész sem ugyanakkora egyébként.
2022. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam.

7es valadzolónak: nem, nem én hívtam fel rá a figyelmét, fordítva volt ő mondta. De hozzátette hogy nem baj úgysem látják 😃

Csak hát kicsit aggódni kezdtem mert egy bizonyos korban már biztos zavarná..

2022. nov. 30. 21:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Tinikorban még ez normális, nekem is így volt.
2022. dec. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!