Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez esetben is elítélnéd a...

Ez esetben is elítélnéd a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Tanárnő, aki 40 alatti és független, és a 17 éves fiad.


A srác olyan pozitív változásokon megy keresztül mióta tart a dolog, amilyeneken az élete 17 évében sosem. Sőt, sokan halálukig sem.

Sportolni kezdett, belehúzott a tanulásba, nem iszik és semmi cigi 3 hónapja, jogsira készül, egészségesen táplálkozik, semmi szemét kaja vagy cukros üdítő.



2022. dec. 11. 21:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%

Én nem ítélem el és sosem értettem, hogy mi ebben az elítélendő.


Egy 17 éves fiú már nem kis hlyegyerek és szerintem is csak jó hatása lehet annak, ha egy érett nő kezelésbe veszi! :D


Úgysem tart sokáig, de legalább mindketten élvezik és senkinek sem ártanak vele.


A nő tudja, hogy mit csinál, a srác meg nem eshet teherbe, szóval not problem! :)

2022. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
Leírásod alapján csupa jó hatással van rá a nő, miért kellene elítélni?!
2022. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

"amilyeneken az élete 17 évében sosem. Sőt, sokan halálukig sem."

Na jó azért ez túlzás, a többség szokott sportolni, tanulni, elég sokan nem alkoholisták, nem dohányzók...meg azért 17 év alatt azért egy nem alkoholista kisbabából értelmes lénnyé cseperedett elvileg, az mindenképp nagyobb teljesítmény.

Egyébként nem helyeselném a kapcsolatot, elég betegnek tartom azt a felnőttet aki gyerekkel kezd.

2022. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
40-es nőként én ezt elég bizarrnak tartom. Arról nem is beszélve, hogy tiniként se szívesen jártam volna olyan sráccal, akinek az előző barátnője az anyja lehetett volna.
2022. dec. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18%

Á, a kor csak egy szám!


Az érzelem és vonzódás meg nem törődik az életkorral.


Ha jól működik a kémia és mindketten boldogok, akkor le kell xarni, hogy más mit mond! A te életed, nem a másé!

2022. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező!


Ne várj megerősítést, hanem legyél boldog!!


Akármeddig tartson is..

2022. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

A tanárnővel biztos nincs minden rendben, ha 40 éves fejjel egy 17 évesben látja a "férfit".


Amúgy meg ez a kitalált történet már volt a múltkor is.

2022. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Igen



De nem a fiúval van a baj..


(36 vagyok..22 évessel se tudnék mit kezdeni…)

2022. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

Én láttam már 17 éves vonzó fiút, nem csodálom, hogy a tanár néni megkívánta, friss husi, jó kaland lehet.


A baj ott fog kezdődni, ha a fiúcska többet gondol bele.

2022. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Nem a 17 éves fiú gondolna ebbe többet bele... Mikor majd elmegy egyetemre, és ott lesz a sok 18-20 éves fiatal csaj, majd biztos az anyukája korú nőre lesz még szüksége..

Most még lehet "menő", de később ciki lesz.

2022. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!