Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Mit gondoltok, jó...

Kamaszok! Mit gondoltok, jó úton haladtok az életetekben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 07:42
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
közepesen
36 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan
2022. dec. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Éretségi a nyakamon, fogalmam sincs hogy kaparom össze a nyelvvizsgát, albérletárak az egekben, szóval valszeg 40 évesen is a szüleimnél fogok lakni és hiába megyek egyetemre, ha úgy se fogok tudni munkát szerezni.
2022. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2022. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2: én idén érettségiztem, nem egy lehetetlen dolog, nem érdemes rástresszelni. Elég minimálisan keszültem plusszban és jó eredményeim lettek, szóval nyugi ne aggódj. És fel a fejjel remélhetőleg lesz még jobb is:) (1 voltam)
2022. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

#2 hát szerintem költözz el egy normális helyre, mert ez az ország egy vicc….

Az emberek is olyan buták, hogy már én érzem cikinek, hogy itt élek…

Néha elgondolkozom rajta, hogy vajon más országokban is ilyen sok a “bejelentő” “feljelentő” “felnyomó” rossz indulatú élettelen pöcs ember..

2022. dec. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom annak számítok e még, de leírom:D . Elsőéves egyetemista vagyok, és lett egy kifejezetten jó érettségim, ezek szerintem elég jó támpontok. Viszont sajnos dohányos, és szerencsejátékos vagyok, ezek nem jók:(
2022. dec. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!