Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Zavarna, ha a kamasz lányodnak...

Zavarna, ha a kamasz lányodnak idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés

Elég tanácstalan vagyok, hogy érdemes-e beszélnem erről itthon, bemutassam-e őt.

17 vagyok, most fogok majd érettségizni. Eddig nem nagyon volt fiúkkal/férfiakkal sok dolgom, viszont most ősz óta van az életemben valaki, aki elég fontos számomra, 2 hónapja vagyunk kimondottan is együtt. Viszont kis túlzással az apám is lehetne (42). Tudom, hogy ez sokaknak megbotránkoztató, nem is azt terveztem, hogy bemutatom és onnantól fogva itt alszik hétvégéken, vagy délutánonként majd nálunk leszünk, az én szobámban... Csak sok esetben egyszerűbb lenne, ha tudnák itthon is, mi a helyzet, nem kéne titkolóznom, fedősztorikat kitalálnom.


2023. jan. 7. 12:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
99%
Engem igen, rettenetesen. Nem a lányom miatt, hanem mert mert gyakorlatilag az én kortársam lenne. És pontosan tudom hogy egészséges, érett lelkületű 40+-os férfinak nem társa egy 17 éves kislány. Tehát félteném a lányom mint a fene.
2023. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Mentségére legyen, hogy nem tudta, hány éves vagyok. A körülményekből arra következtetett, amikor megismerkedtünk, hogy egyetemre járok.

Én is tisztában vagyok vele, hogy nagy valószínűséggel nem ő lesz a férjem majd, de egyelőre nagyon boldog vagyok és jól érzem magam vele, mellette.

2023. jan. 7. 12:54
 3/41 anonim ***** válasza:
99%
Hát, tapasztalat lesz számodra, az biztos. De 42 évesen egy egyetemistát sem tartanék társnak. Nyilvánvalóan a hamvasság fogta meg, így egyet kell értenünk, hogy nem lesz hosszú távú párkapcsolat ebből. Attól továbbra is tartanék, hogy fájdalmat okoz, esetleg valami hülyeségbe belerángatja a lányom, például koria házasságban és gyerekvállalásba.
2023. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
90%
Az a beteg, hogy neked egy ilyen vén farok kell. Ha a lányom lennél elvinnelek pszichológushoz, hogy kiderítse honnan van ez az apakomplexus. Ami a parodat illeti azért van veled, mert egy normális 30 feletti nő nem allna szóba vele, valami nem stimmel nála.
2023. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%
Rettenetesen zavarna és remélem lesz akkora értékrendje a lányomnak, hogy nem jön össze az apjával egyidős f@sszal. Le lehet pontozni, de ez undorító.
2023. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát, valószínű nem örülnék neki, elég bajban lennék szülőként. 14 éves a lányom, úgyhogy el tudom képzelni a szitut, hogy 3 év múlva hazaállít egy nálam idősebb pasassal. Ugyanis 3 év múlva én meg csak 38 leszek. Nem is tudom mit tennék, nyilván próbálnám kideríteni mit akar tőled, miért van veled, hisz ez egyáltalán nem egészséges dolog. Milyenek a körülményei? Van már családja? Ha nincs miért nem akar? Milyen életét él? Mivel foglalkozik?

Nyilván él nem tiltanám tőle, hisz akkor én kergetném esetleg hazugságba, de foggal körömmel próbálnálak meggyőzni, hogy ez nem normális. Első körben pedig tuti fogamzásgátlót iratnék, nehogy terhes légy.

2023. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon zavarna, ugyanis zavarna, hogy egy ven fa** kihasznalja a lanyom.

Persze, hogy jo neki egy hamvas tini.


42 eves vagyok , elkepzelni nem tudom, hogy egy 17 eves tini fiuval legyek !


Boven az apad lehetne ! Ez nem normalis dolog, beteges, es hagynod kellene. De mivel gyerek vagy, meg rozsaszin kod, sajnos ezt most nem fogod belatni, hanem majd mikor megszivtad. De nagyon.

2023. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Hát azért vénnek éppen nem mondanám, konkrétan jobb kondiban van, mint én majdnem 18 évesen. :D Meg nem látszik rajta az sem, hogy 40 feletti, inkább olyan 35 körülre saccoltam, mikor először találkoztunk. Ad magára, figyel a kinézetére, jól öltözködik.


Nincs családja, vagyis a szülei vannak (velük már találkoztam többször). De feleség, gyerek nincsen, nem is volt. A karrierjének, munkájának élt egész életében, sikeres ember (cégei vannak). Azt mondja, hogy annyi minden volt eddig a világban, az életében, ami boldoggá tette, hogy nem érezte úgy, vágyna családra, valamire, ami az ideje és energiája legnagyobb részét elvenné tőle.

2023. jan. 7. 13:14
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van egy sugardaddyd.
2023. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
99%
Ha sikeres férfi, de nincs családja és együtt van egy 17 évessel annak ellenére hogy már tisztában van a korával, akkor az ellenkező irányban kell szaladni tőle, amíg látótávolságon kívül van. Biztos hogy nem komplett, vagy eltitkolt felesége van, vagy látens pedofil, vagy pszichopata.
2023. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!