Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy állítod vissza iskolaidőb...

Hogy állítod vissza iskolaidőbe a gyereked alvását?

Figyelt kérdés
13 éves lány, teljesen felborult a téli szünetben a bioritmusa. Mondjuk nem mintha iskolaidőben jobb lett volna, akkor is 1 körül ment legkorábban aludni. Most szünetben minden nap hajnali 4-kor ment aludni és délután 3-kor kelt. Annyira makacs volt hogy egész éjjel veszekedés volt vele, mert nem akarta elfogadni, hogy hétfőn iskola és megint korán kell majd kelni. Végül ma 5-kor ment aludni és szerintem 3 előtt nem fog felkelni. Hiába üvöltünk neki, nem reagál az ágyban semmire, teljesen mélyalvásban van. Hogy a fenébe fogjuk visszaállítani, hogy legalább éjfél körül tessékeljen ma ágyba menni?

2023. jan. 8. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
98%
Pszichológus, nem az alvás miatt. De nem hiszem el, hogy nem utalták be sehova 6 éves státuszon az orvos meg a védőnő, ha tényleg 60kg volt 🙄. A 6évesek 20kg körül vannak (az 5évesem 19 és átlagos), én vagyok 60kg felnőtt nő létemre. Pszichésen és testileg is valamit kezdeni kéne azzal a gyerekkel, ha tényleg így van ahogy írod, mert vagy az agresszió miatt lesz nagy baj, vagy egyszercsak feladja a szíve a túlsúly miatt
2023. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 A kérdező kommentje:

Jár pszichológushoz 8-as. Pénteken is voltak. Már 2 éve jár, havi 1 alkalommal. Csak rosszabbodott azóta a helyzet.

9-es De Ő egy kislány, nem fiú. Még rosszabb...

2023. jan. 8. 13:57
 13/83 anonim ***** válasza:
97%

Sehogy. "Visszaáll" majd magától.

És azért van idézőjelben, mert a tiniknél és fiataloknál pont a késői fekvés és késői kelés lenne a megszokott. Más a bioritmusuk.

2023. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
95%
Ember én magas is vagyok és gyúrok is és én vagyok kb annyi
2023. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 A kérdező kommentje:
11-es Nem utalták be sehova, pedig 2 különböző iskolába is járt az elmúlt 7 évben. Még ősszel voltak inzulinrezisztencia vizsgálaton az anyjával, mert a családsegítők szépen megkértek minket.
2023. jan. 8. 14:00
 16/83 A kérdező kommentje:
Értem 14, de Ő csak kólát iszik, napi 2 litert. Más folyadékot például nem is visz be a szervezetébe, csak azt a hülye kólát. És azért van itthon mindig, mert anyuka is kólafüggő, Ő is iszik 1 liter egy nap legalább... Aztán az egészségtelen kajákról amiket főz nem is beszéltem. És az a sok csoki ami itthon van...
2023. jan. 8. 14:03
 17/83 anonim ***** válasza:
100%
Én el nem tudom képzelni ezt az állapotot.Ki vagy te ebben a történetben?
2023. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 A kérdező kommentje:
Én a bátyja. Sajnos apuka rég elhagyott minket, mert ki akart szabadulni az "őrültekházából".
2023. jan. 8. 14:11
 19/83 anonim ***** válasza:
97%
17, jogos a kérdés, nekem úgy tűnik a kérdező kívülálló. Ha valóban az egyik szülő, akkor kicsit "mosom kezeim, nem tehetek róla" hozzáállású.
2023. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
100%
18: így világos, bocs. 19-es vagyok.
2023. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!