Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy állítod vissza iskolaidőb...

Hogy állítod vissza iskolaidőbe a gyereked alvását?

Figyelt kérdés
13 éves lány, teljesen felborult a téli szünetben a bioritmusa. Mondjuk nem mintha iskolaidőben jobb lett volna, akkor is 1 körül ment legkorábban aludni. Most szünetben minden nap hajnali 4-kor ment aludni és délután 3-kor kelt. Annyira makacs volt hogy egész éjjel veszekedés volt vele, mert nem akarta elfogadni, hogy hétfőn iskola és megint korán kell majd kelni. Végül ma 5-kor ment aludni és szerintem 3 előtt nem fog felkelni. Hiába üvöltünk neki, nem reagál az ágyban semmire, teljesen mélyalvásban van. Hogy a fenébe fogjuk visszaállítani, hogy legalább éjfél körül tessékeljen ma ágyba menni?

2023. jan. 8. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
99%
Már megint Martin? 🥲
2023. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
94%

13 éves lány, aki túlsúlyos, veri az anyját. Szép felállás.

Kérjetek segítséget, nyilván nem elég a pszichológus.Menjetek el vele a nevelési tanácsadóba, amúgy ilyen komoly túlsúlynál csomó betegség lehet.Érdemes volna egy teljeskörű kivizsgálást csináltatni a tesódon, vannak betegségek amiknek lehet agresszió is a tünete.

Minden esetre nem félni kellene tőle, hanem segíteni rajta! Nem normális az állapot ami nálatok van ÉS az alvás a legkisebb bajotok.

2023. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
99%

Martin, sajnálom, hogy a húgoddal így elszaladt a ló. Írtál már róla cifrábbakat is, egy 'kis' alvásborulás nála már meg sem kottyan.

Nem költöztél el végül? Munka milyen?

2023. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:

23: Hogy költözzek el ha nem fogok soha életemben dolgozni? A munka rabszolgaság! Hagyjatok a marhaságokkal légyszi... Októberben felmondtam és soha nem is fogok dolgozni menni többé. Rájöttem, hogy az r/antiwork szemlélet az élet alapeleme.

22: Értem.. Hát a nevelési tanácsadás sosem fog összejönni, az majdnem fix. Vizsgálatokra pedig néha-néha elviszi anyuka.

2023. jan. 8. 14:25
 25/83 A kérdező kommentje:
Mármint bocsi 23-as, nem bántó szándékkal írtam, nem ellened szólt. Amúgy szörnyű volt a munka amíg tartott, öngyilkos gondolataim voltak. Pedig nem kellett kb semmit sem csinálnom ott.
2023. jan. 8. 14:29
 26/83 anonim ***** válasza:
100%
Martin, akkor nem lettél mégsem hajléktalan?
2023. jan. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 A kérdező kommentje:
Egy darabig az voltam, aztán amikor már minuszokban kellett aludnom és nem éreztem a végtagjaim akkor muszáj volt visszajönnöm, különben fagyhalált halok. Bár visszagondolva, talán jobb is lett volna a társadalomnak.
2023. jan. 8. 15:01
 28/83 anonim ***** válasza:
95%
Na este ide is érdemes lesz majd visszalesni elolvasgatni. :D
2023. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
95%
És én még azt hittem, ez egy igazi kérdés, el is kezdtem volna válaszolni, erre az 5. kommentnél leesik, hogy Martin és Laura családi drámájának századik felvonását élvezhetjük megint. :)
2023. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
98%

Kedves Martin!

Akkor most az van h Te (a naplopó, ingyenélő, link) akarod megmondani Laurának hogy mikor feküdjön le?

Miért is?

Zavar téged? Nem tudod kipihenni a napi semmittevésedet?

2023. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!