Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél, ha a kamasz...

Mit tennél, ha a kamasz gyermeked transzneműnek öltözne farsangra, vagy ellentétes neműnek, pl kamaszfiú Hófehérkének? Vagy ha mondocon-on (anime/manga rendezvény) ellentétes nemű karakternek?

Figyelt kérdés

Japánban pl van, hogy viccből fiúk női cselédnek (maid) öltöznek és úgy is viselkednek valamilyen rendezvényen.

Felháborodnál, ha kamasz gyermekednek ilyesféle terve volna farsangra, miközben ő nem transzvesztita, sőt, heteroszexuális életet él?



2023. jan. 13. 03:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
A kamasz gyerekem farsangra annak öltözik, aminek akar. Ez a hülyeség napja, akárhogy kinézhet, nem érdekel.
2023. jan. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Semmit sem tennék. De. Ha jó a jelmez megdicsérném és csinálnék fényképez. Az unokaöcsém egyszer nővérke volt. Ma már felesége, gyereke van.

Én egyszer középkori prostinak öltöztem, mégsem űzöm az ipart.

2023. jan. 13. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk általános iskolában, gimiben is lánynak öltöztek sokszor( kislány a Piroska és farkasból, paris Hilton, kim kardashian, valaki még tóth gabinak is eminem hajjal) semmi gond nincs vele, vicces.
2023. jan. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem csak vaskalaposak írnak. Az ókorban állítólag a női szerepeket is csak férfiak játszhatták a színpadon. Persze érdekes az is, amikor nő öltözik férfinek poénból. A hétköznapokban viszont nem mindenkinek áll jól.
2023. jan. 13. 04:21
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
A farsangnak pont ez a lényege.
2023. jan. 13. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Semmit nem tennék vele.

Sőt, nem egy haverom szeret lány ruhákban lenni. És MondoCon on is abban szoktak lenni.

Szerintem abban nincs semmi, ha valaki kicsit más mint a többiek.

Lehet, hogy nem csak ilyenkor szeretne lányos ruhákban járni, hanem alapból is, csak tudja, hogy ki tagadná őt a társadalom.

Én se vagyok a nagy társadalom számára elfogadható ember, mert 23 évesen meleg vagyok.

2023. jan. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Mondoconon bármibe farsangon talán ciki lenne neki suliba
2023. jan. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
75%

A transzneműt nem engedném, minden más rendben van.


A transzneműt azért nem engedném, mert az nem vicces/szép/stb lenne, hanem sértő, megalázó, parodizáló a transzneműekkel szemben. Plusz most nagyon ki van hegyezve a világ erre a bumzi-nembumzi dologra, nincs szükség a feszültség gerjesztésre. (Ez alatt értem azt is, hogy összeálltok 5-en nevetni azon, hogy transznak öltöztél és ez milyenolyan. Jól érzitek magatokat közben, de valahol mégis máson nevettek.)


Ha konkrét karakternek öltözöl, az rendben van!

2023. jan. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 NTBS ***** válasza:
90%
Farsangra én megengedném. Anno egyszer egy farsangon Ádámot és Évát adtuk elő 2 fiú szereplésével. Mindkettő hetero maradt.
2023. jan. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
A bátyám is nőnek {ltözött farsangon annó huszonpár éve, farsang ki nem tojja le minek öltözik.
2023. jan. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!