Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a tini gyereketek ABDL...

Ha a tini gyereketek ABDL lenne (ezt úgy vennétek észre, hogy őrá jó méretű pelenkát találnátok a szobájában) engednétek neki, hogy hordja vagy elvennétek tőle? Miért?

Figyelt kérdés
Tehát a gyereketek venne a zsebpénzéből pelust és a szobájában időnként hordaná, persze külön bezacskózná, kidobná miután levette pisisen stb. Azért csinálná ezt, mert jó érzés neki.

2023. jan. 14. 16:17
1 2 3
 21/29 Keichii válasza:
50%

Hihetetlen, hogy mennyi szülő vélekedik ennyire negatívan... Már elnézést, de a szülő nem azért van, hogy a gyereket elfogadja, akármilyen is? Vagy Ti csak tartjátok a gyereket? Képzeld, nekem is fétisem, ráadásul muszáj is. És?? Ezen felül még meleg is vagyok! Ehhez mit szóltok? 😀😀 Jöjjetek ássatok el komolyan... Az ilyen szülők mint amilyenek Ti vagytok, nektek aztán egyáltalán nem való gyerek... Gondoljatok már abba bele, hogy ha kiderül, Ti pedig nem tudjátok jól le reagálni a helyzetet, hogy a gyerekben mekkora lelki fájdalmat fogtok okozni... Ami rosszabb kimenetelnél még akár az öngyilkossági hajlam is jelen lehet... De hajrá! Nem az a normális, hogy feltétel nélkül szeretem a gyerekemet.. Igazi példamutató szülők vagytok.. Csak úgy mondom, ahelyett, hogy el vinnétek pszichológushoz "kezeltetni", inkább üljetek le vele beszélni.. Próbáljatok már meg nyitni a saját gyereketek felé.. Undorodom azoktól a szülőktől, akik fizikailag bántalmazzák a saját gyereküket azért, mert valami nem stimmel vele.. Ha feltétellel akarsz szeretni valakit, akkor inkább ne is vállalj egy életet... Ott vannak a tárgyak 😉 szeresd azt úgy! És igen, tudom, hogy majd jönni fogtok szitkozódni, de pont lesz*rom 😀 ha egyáltalán eljut a gondolatotokig, az amit le írtam, és megpróbáljátok értelmezni és megemészteni, akkor már volt egy kicsi értelme, ha egy emberben is végig mennek ezek a dolgok... :)


Üzenem az összes olyan Szülőnek, aki elfogadta ezt a dolgot a gyerekével kapcsolatban, vagy aki elfogadná és feltétel nélkül szereti, nektek hatalmas pacsi! 🤗🤗 Maradjatok is ilyenek! 😍😍 Én is azt kívánnám, hogy bárcsak ilyen Szülőm lenne 😊 Kellemes hétvégét kívánok nektek! 🤗

2023. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%
Nem elég, hog, a 13 eves műp.nát akar, a 18 eves meg prostit, még beteg fétise is van...
2023. jan. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
52%

21.

100%osan egyetértek az irásoddal.

Igen a nagy tanitok is azt tanitják hogy a szeretet feltétel nélküli. A szeretetnél nem létezik ilyen hogy feltétel. Az nem igazi szeretet amikor valakit azért szeretünk mert ilyen, olyan tulajdonsága van, ilyen olyan dolgot csinál.

És én se szeretem azokat a szülöket akik nem tudják a gyereküket feltétel nélkül szeretni. És amit egy ilyen szülő csinál a gyerekével az hatalmas sebeket tud okozni. Ismerem a helyzetet, tapasztaltam és nagyon mély sebeket okoz az ilyen. (Ezek saját tapasztalaraim.)

Mindenkinek kivánom hogy eljusson a szeretet útjára és boldog élete legyen. Annak is minden jót kivánok akik az ellenségeim és akik engem megbántanak, mert én ezt tanultam, hogy ha megdobnak kővel dob vissza kenyérrel. Nagyon azép napot és boldog, szeretetteljes életet kivánok mindenkinek. :)

2023. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
24%

23as vagyok.

Elirtam egy dolgot. Elnézést.

* Én se kedvelem azokat a szülőket....

2023. jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
46%
Itt egy pszichológusról volt szó, teljesen jogos, hogy a szülő szakemberhez fordul ilyen esetben. Annyi hülye hatás éri a fiatalokat, hogy időnként be kell avatkozni. Egy fiatal sokkal atverhetőbb, sérülékenyebb mint egy felnőtt, akkor is, ha egyêbként normalis és jóravaló. Ha a szülő leszarja az egészet, akkor kábé az utca neveli, ami nagyon rossz irány. A szülőnek hatalmas a felelőssége abban, hogy normális gondolkodású, értékrendű legyen a gyermeke.
2023. jan. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
49%

Valószínűleg én is megpróbálnám rábeszélni a pszichológusra. Elég toleránsnak és liberális meggyőződésűnek gondolom magam, és szerintem az, hogy kinek mi a jó szexuálisan, meg mik a fétisei mindenkinek magánügye, természetesen addig, amíg a partnereinek nem árt vele, és mindenki konszenzusát adja az aktushoz. Viszont ebben az esetben nem gondolom, hogy ennek a fétisnek a kiélése tényleg "jó" a gyerekemnek. Inkább tűnik valamiféle esetleges mentális probléma jelének.

Felnőtt emberként nyilván azt csinál majd, amit akar, és nem tudok majd, és nem is szeretnék a hálószobájába turkálni, de amíg fiatal, addig felelősnek érzem magam érte, hogy ha mentális, lelki problémák jelét tapasztalom, akkor egy szakember is járjon végére a dolognak.

2023. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
63%

Ezt a sok nyomorékot...

Elvihetitek a kölykötöket egymilliószor is a pszichomókushoz, annyit értek el vele hogy szegényebben jöttök ki a hónap végére meg a gyerekeiteknek traumát okoztok ezzel a xarsággal hogy elhitetitek vele hogy beteg. Egy fétist nem lehet kinevelni senkiből sem, meg melegből sem lehet heterót csinálni akárhány körmét tépik is ki. Aki meg ennyi miatt képes lenne elzavarni a gyerekét annak minek gyerek? Aki ilyet mond az valójában nem szereti a gyerekét.

2023. jan. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
75%

Ami azt illeti, azok a szülők akik elzavarnák a gyereket pszichológushoz, bár nem tetszik a kényszer commingoutoltatás a fétise kapcsán, de jó eséllyel a pszichológus egy megértő közeget nyújtana neki, és tudna javasolni neki megkűzdési stratégiákat, közösen feltudnák tárni a vágy okának, és segíteni tudna a gyereknek elfogadni és feldolgozni, hogy bár nyilván furcsa a dolog de furcsa dolgai mindenkinek vannak, nyilván az egy szülői vágy álom hogy az "elromlott" gyereket elviszik dokihoz aztán majd megjavítva hazamegy, ez nem így működik, kinevelni nem fogja senki a gyerekből a vágyát, a frontális lobotómiát meg hála az égnek napjainkban nem gyakorolják.

Azt gondolom, hogy ha valakinek ilyen a fétise, hát élje ki, nem minden pelenka van tele műanyaggal(van mosható is ugyebár, plusz napjainban is sok szövetborítással van lezárva a jobb légáteresztés végett ettől függetlenül persze pazarlás valahol, de van aki napi jópár doboz cigaretta füstjét eregeti a légkörbe és még a csikket is elhajigálja)

A lényeg hogy nem hiszem hogy a gyereknek ezt a szülő orrára kéne kötni, ha a szülő mégis belebotlik ami azért előfordulhat, akkor érdemes leülni beszélgetni. Aki tiltással nevel az hazudni tanít, szóval max azt éred el, hogy a gyerek szorongjon és titokban űzze a dolgait

2023. jan. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 pgabor001 válasza:
86%

A pszichológia ma már nem tekinti betegségnek a különböző fetisket, ha az nem veszélyes a társadalomra. Megszüntetni nem tudják maximum elfolytani, ami nem vezet sehová. Az okokat lehet fel tudják tárni, és tudnak neki segíteni a saját maga elfogadásában. Erre szüksége lehet , mert az emberek nagy része kirekesztő, még abban az esetban is, ha a pelenka hordása betegséghez köthető.


Ha a szülő ilyen esetben tiltással reagál max. azt éri el hogy otthon sem érzi magát biztonságban a gyerek.

2023. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!