Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha a 15 éves...

Mit szólnátok ha a 15 éves lányotok szintetikus drogot fogyasztana, amit ő maga kevert otthon?

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ő maga keverte otthon? Mégis miből? Hogy jutott hozzá? Honnan volt neki pénze rá? Mikor siklott ki ennyire a gyereknevelésem?
2023. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Kapna egy atyai nevelô célzatû pofont a drogozásért . Aztán beíratnám kémia külön tanárhoz, még fényes jövô állhat elôtte, ha nem drogozza szét az agyát.
2023. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Elkérném a receptet
2023. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképp nem reklàmoznám itt, az tuti!
2023. jan. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Elgondolkoznék azon, hogy mi a francot rontottam el?...


Nézetnék vele videókat, hova vezet a drogozás. De magamban keresném elsősorban a hibát, hol akadtam el... A gyerek hogyan jutott el idáig.

2023. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
91%

Több mint 2 évtizede drogfüggő vagyok és mindent használok. Próbáltam nagyon sok módon előállítani szereket, de minden próbálkozásom kudarcba fulladt.


Nem azt mondom hogy lehetetlen, de kicsit fura hogy egy fiatal lány erre képes...


Azonban ma nem nagyon előállítják az ilyen szereket, hanem megrendelik az olcsó szintetikus cannabinoid receptor agonista porokat pl Kínából

https://www.youtube.com/watch?v=ymESJ7BhUE8

Aztán a szintetikus port feloldják oldószerekben (pl acetonban) és ráfújják valamilyen hordozónövényre (pl dohány) és lesz belőle herbál-bio-varázsdohány.

Ha ez az utóbbi a helyzet, akkor nem ő állítja elő :)

Minden esetre korán kezdte - én 18 évesen próbáltam ki először a füvet 23 évesen jöttek a szintetikák, és 35 évesen jutottam el a végállomásig a heroinig. Most kb ott tartok hogy leszokni nem tudok, így várom hogy mikor halok bele. Voltam már hajléktalan is emiatt, és nincsenek barátaim (normális emberi kapcsolataim).


Mond meg ennek a lánynak hogy jobb ha addig száll ki ebből amíg tud, mert egy pont felett semmi jó nem vár rá..

2023. jan. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Elmondanám hogy ne nyúljon a saját szeréhez, kérdezze meg Pabló Escobart..
2023. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Cicám, a porcukor felszívva még mindig nem drog!
2023. jan. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

Az hogy osszekeveri az rc starrol rendelt “kristalyt” otthon a dohannyal attol nem lesz szintetikus drogos.



Volt szintetikus drogfuggokent mondom hogy egy 15 eves lany nem kepes otthon eloallitani szintetikus szereket.

2023. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%
2 akkora pofon, amitől durvábbat lát, mint attól a sz*rtól, és ezt megismételni, ahányszor hozzányúlna.
2023. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!