Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért hagyják a szülők, hogy...

Miért hagyják a szülők, hogy a gyerekei ribuljanak akár neten, akár élőben?

Figyelt kérdés
Ez mindig foglalkoztatott. Nem azt mondom, hogy kontrollálják, de amikor egy csajjal vagy sráccal elszalad a csikó, mi a jó istenért nem állítják meg őket?
2023. jan. 24. 22:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok, folytatom:D


Sőt, sokszor pont, hogy a legrosszabb gyerek szülei valójában a legjobban nevelik a gyereket. Nálunk is általánosban volt egy gyerek, aki otthon zárkózott, csendes, jófej gyerek volt, de ahogy belépett a suliba, megőrült, és hülyeségeket csinált, persze már első osztályban eltanácsolták a suliból, mire a szülők megjegyezték, hogy miattunk lett ilyen a gyereke:D.

2023. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Egyet értek, nem ismerem közelebbről az illető gyerek családját, de teljesen normálisnak tűnnek, elhiszem nekik, hogy igyekeznek a gyereket szépen nevelni. Aztán mégis ez lett belőle. Ezért nem szeretem, amikor azzal jönnek, hogy miért "engedik" a szülők a gyerekeiknek ezt vagy azt. Nem biztos, hogy a gyerek ezekre engedélyt kér.

2023. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Mert nincs megtaítva nekik, hogy az életünk nem a kedvelések számától függ, és hogy nem egyszál semmiben kell felhívni a fiúk figyelmét magukra. Aztán persze jön a csalódás a fiúkban, hogy csak azt akarta, persze hogy csak azt akarja, ha meglát egy olyan képet, ők sincsenek fából.

Illetve önmagunk szeretetét nem a közösségi médiából kéne meríteni.

2023. febr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

Lányom osztálytársa 13 éves múlt, de 16-nak néz ki, műköröm, kihívó cuccok, fenékrisza és dekoltázsbemutató videók gyártás a titokra stb.

Van már pasija is. Az anyja hasonló kaliber, mikor még kicsi volt a gyereke már akkor hangoztatta, hogy alig várja, hogy bepasizzon a gyereke, meg együtt bulizzanak stb.

2023. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
57%

14.


És itt a válasz arra, hogy miért nem nevelünk libsire egy gyereket. Tipikus mindent megengedek szülő, aztán amikor meg jön 14 évesen a gyerek, akkor meg itt a gyk-n kérdezgetik, hogy hogyan tovább.


Szánalmas. Az én időmben 16 év alatt szexről beszélni sem szoktunk, nemhogy 13 évesen barátnő.

2023. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
78%
Mikor volt a "te időd?" Mert sz "én időmben" a 90-es években már 10 évesen állandóan a szexről beszéltünk. Volt a Bravóban az a rovat, imádtuk. Ettől még 18 évesen szexeltem először, akkor is azzal a fiúval, aki azóta a férjem. Szóval ennyire "ribultam".
2023. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!