Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van közületek, akinek a lánya...

Van közületek, akinek a lánya a ti bíztatásotokra festette be a haját? Ha igen, akkor mennyi idősen, és milyen színűre?

Figyelt kérdés
Általában a szülők nem rajonganak azért, ha a lányuk befesti a haját, vagy jobb esetben is csak semlegesek. Van köztetek, aki kifejezetten biztatta a lányát a hajfestésre?

2023. jan. 26. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Sose bíztatnám ilyenre. De egy bizonyos kor után nem ellenkeznék.

Viszont van olyan ismerősöm aki anno az anyjával inkább ilyen barátnő típusba tolták ott eltudom ezt képzelni.

Illetve nem tudom ez számít vagy sem mert 26 éves vagyok anyám néha bíztat ha új színt próbálok ki hogy hajrá vagy elmondja neki éppen melyik tetszet.

2023. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom van-e ilyen elmebeteg anya, aki az iskolás gyerekét nyíltan a házirend megszegésére biztatja.

Az iskola elvégzése után meg azt csinál, amit akar.

2023. jan. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
33%

Miért lenne házirendsértés? Be lehet menni iskolába festett hajjal, körömmel.

Sőt! Még smink is lehet rajtad. (Bár az utóbbit nem nézik jó szemmel, de a házirend nem tiltja) Persze lehet olyan iskola is, ahol van erre szabályozás, de én még nem láttam olyat. Mondjuk etikailag eléggé megkérdőjelezhető, főleg ha általános iskola.

2023. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!