Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha a lányom 13...

Mit tegyek ha a lányom 13 éves lány, és kedvel egy 17 éves fiút?

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 17:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%

Mit kéne tenned? Semmit. Nagyon ezt nem tudod befolyásolni, ha kölcsönös az érdeklődés, akkor a tiltással csak azt éred el, hogy még veszélyesebben csinálják a dolgokat. Ha beszélgetsz vele és nyíltan elmondod neki az aggályaid, akkor talán ő is óvatos lesz és beavat téged a részletekbe, már ami ugye kettejük kapcsolatát illeti, és tudsz segíteni neki, ha baj van vagy ha bántja valami.


De azért az esély arra elég nagy, hogy egy 17 éves fiú még nem különösebben foglalkozik egy 13 éves kislánnyal, így a lányodat kb abban kell támogatni, hogy feldolgozza az első komolyabb visszautasítását vagy szerelmi csalódását.

2023. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
71%
Világosítsd fel, rendesen. Ellenezni nem tudod, vagyis tudod, de nem ajánlott, mert aztán titokban lehet ebből még probléma. Mondd el neki, hogy legyen hozzád őszinte ezzel kapcsolatban, te nem ellene vagy, hanem mellette. Figyeljen arra, hogy kényszerből, ne menjen bele a kapcsolatban semmibe, hiszen mindenről dönthetünk. Talán ez a kiskorúság miatt zavaró, de ha mondjuk azt mondanám, hogy a lányod 21 a csávó meg 25, akkor hétköznapi szemmel ez a korkülönbség simán belefér. Kérdés már csak az, hogy ez egyoldalú, vagy a srác is viszonozza.
2023. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
25%
Semmit. Gondolom csak plátoi a dolog.
2023. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%

Zárd be a toronyba. Hát nehogy máry hogy gondolja, hogy úgy viselkedik, mint egy egészséges kamasz?! Szégyen-gyalázat!


Aztán második lépésnek keresd fel az orvosod, hogy műtétileg távolítsák el a karót, amit lenyeltél.

2023. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem 13 és 17 az teljesen tűrhető korkülönbség. 13 és mondjuk 22 az már más lenne.
2023. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
89%
Amìg egyoldalù, addig semmit. Teljesen normàlisak az èrzèsei. Ha a 17 èves a 13 èvesre bukna, ott lenne gond.
2023. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én meg 10 évesen Alain Delonba voltam szerelmes. Nem tiltottak tőle. :-D

Elsős gimisként meg egy végzős fiúba voltam belehabarodva, aki persze mit sem tudott az egészről.

És ha belegondolok, hogy a párom és köztem 5,5 év van... Amikor ő 17 éves volt, akkor én még csak 11,5... De akkor még nem ismertem. Lehet, hogy már akkor is tetszett volna.

2023. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%

#7 én meg az új fiatal buszsofőrbe 😁


Amúgy honnan tudod, hogy ki tetszik neki? Elmondta neked? Ha igen, akkor légy támogató, és védőháló, ne veszítsd el ezt a bizalmat. Ha bármi meg is történik, jól fog jönni hogy bízik benned és elmond mindent.

Tiltani felesleges, nekem osztálytársamék a suli alagsorában dugtak szünetben.

2023. jan. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Paczalos István ***** válasza:
26%
Apaként ( a lányomat gondolom a te lányod helyébe) én elbeszélgetnék a fiatalemberrel, és közölném vele, ha valami rosszat tesz a lányommal, az súlyos következményekkel járna. Utána megkérdezném, hogy ha van kedve, elmehetnénk az egyik hétvégén skeet lövészetre, hogy megismerkedjünk egy kicsit jobban. Ha nem ijed el, akkor tudom, hogy jó eséllyel komolyan gondolja, és vigyáz a lányomra, betartva a szabályokat
2023. jan. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%
Azt pl. biztosan ne mondd el neki, hogy Romeo és Júlia majdnem pontosan ilyen idősek voltak az eredeti műben. :))
2023. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!