Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 éves gyereket még lehet...

15 éves gyereket még lehet nevelni? Vagy ilyenkor már inkább csak úgymond terelgetni, vezetgetni lehet?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 19:35
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
72%
Lehet de akkor mar majdnem felnott szamba kell venni.
2023. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
6 éveset még lehet. Mondom hat éveset. Utána már...
2023. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy eddig te nevelted-e, vagy rá volt hagyva minden?
2023. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
96%
persze, most alakul ki a személyisége. csak kérdés mi nálad a nevelés.
2023. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
84%
ez attol fugg elotte volt e vele foglalkozva..ha az utcarolo felszedett kisebbsegi akit 15 eve vertek, lehordtak, hagytak sirni stb nehez lesz...de ha egy normalis gyerek akit szeretetben neveltek fel akkor igen - szerintem lehet formazni még. egyszer azt hallotta egy gyerek pszihologustol hogy egeszen 22 eves korig jol elered a "gyereket"
2023. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
90%
5-ös, ez érdekes, mert Vekerdy azt írta mindenhol, hogy kamaszkorIG lehet nevelni. Vagyis kamaszkorban MÁR NEM, és nyilván már utána sem.
2023. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

"egeszen 22 eves korig jol elered a "gyereket""

Na jó, ha úgy vesszük, 99 évesen is eléred őt (ha elég szép kort érsz meg :) ), ha jó vele a viszony, mert akkor hajlandó lesz veled beszélgetni, meggondolni, amiket mondasz neki, nem pedig pl. a gyk-ra jár tanácsért. De azért ez már nem a nevelés, hanem a felnőtt gyerekkel való kapcsolattartás inkább, vagy valami olyasmi.

2023. márc. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%

Hogyne lehetne. Inkabb befolyasolasnak hivnam.


En is 15 ev koruli fiut fogok neveloszulokdnt fogadni. Jol kezdlem a felnotteket,a kisgyerekekkel nem akarok bajlodni.


Jo emberismero vagyok a munkambol kifolyolag. 18-25 kozotti fiukkal foglalkozom regota. Fel ora beszelgetes utan megmondom,milyen szemelyiseg es mire lehet szamitani.


Egyebkent a neveloszulosegtol nem kell felni. Vissza is lehet kuldeni,ha nem megy az egyutteles es o is donthet ugy,h visszamegy.

2023. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy addig milyen környezetben és elvárások és minta szerint nevelkedett. Én 14 évesen vettem magamhoz egy kislányt sajnos a legnagyobb igyekezet és szeretet ellenére kudarcot vallottam.🥲
2023. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
0%

6os...ok amit Vekerdy 10-20-30 eve mondott biztos feler a mai uj kutatasokkal...

Hiszen a fold is lapos

2023. márc. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!